Nemocnice Přerov se prezentovala na Burze práce a vzdělávání

22.10.2015

Přes 500 zájemců řad žáků základních a středních škol a široké veřejnosti přivítalo dne 15. 10. 2015 Výstaviště v Přerově, kde se konala Burza práce a vzdělávání.

Tuto akci uspořádal Úřad práce ČR, Okresní hospodářská komora Přerov a Svaz průmyslu a dopravy. Mezi 30 vystavovateli, kteří nabízeli nejen možnosti studia, ale také předváděli zajímavosti z oborů, případně vysvětlovali možnosti uplatnění v nemocnici i předpoklad dalšího studia, byla také zastoupena Středomoravská nemocniční a.s. – o.z. Nemocnice Přerov společně se Střední zdravotnickou školou Hranice na Moravě.  Cílem burzy bylo probudit a zvýšit zájem žáků a veřejnosti o profese, které jsou na trhu práce dlouhodobě nedostatkové.