Na očním oddělení proběhl Den prevence zeleného zákalu

22.4.2016

Zkontrolovat si zrak nebo se přijít informovat na léčbu využilo na Den prevence zeleného zákalu, který proběhl na očním oddělení Nemocnice Přerov v pátek 22.4. 2016, celkem 61 zájemců. 9ti zájemcům bylo doporučeno další vyšetření na šedý zákal, 7mi zájemcům pak došetření na podezření na zelený zákal. Návštěvníci také hojně využívali konzultaci s lékaři ohledně léčby, kterou již mají zavedenou u jiného očního lékaře. „Dnešní den považujeme za přínos pro naši oční ambulanci“ uvedla sestra očního oddělení Pavla Šípalová.