PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Na očním oddělení proběhl Den prevence zeleného zákalu

22.4.2016

Zkontrolovat si zrak nebo se přijít informovat na léčbu využilo na Den prevence zeleného zákalu, který proběhl na očním oddělení Nemocnice Přerov v pátek 22.4. 2016, celkem 61 zájemců. 9ti zájemcům bylo doporučeno další vyšetření na šedý zákal, 7mi zájemcům pak došetření na podezření na zelený zákal. Návštěvníci také hojně využívali konzultaci s lékaři ohledně léčby, kterou již mají zavedenou u jiného očního lékaře. „Dnešní den považujeme za přínos pro naši oční ambulanci“ uvedla sestra očního oddělení Pavla Šípalová.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření