PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Nemocnice Přerov zve na Den prevence cévní mozkové příhody

9.5.2017

Neurologické oddělení Nemocnice Přerov Vás srdečně zve na preventivní akci Den prevence cévní mozkové příhody, která se uskuteční 16. května 2017 od 8:00 do 15:00 hodin. Zájemci si mohou nechat zdarma natočit EEG, ultrazvukově vyšetřit krční tepny, zjistit hladinu cholesterolu, cukru v krvi a krevní tlak. Navíc si mohou nechat změřit celkové procento tuků na bodystatu TANITA. Více informací v přiloženém letáku.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření