Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018


Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo,

obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.

 

Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem.

S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!!

S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík!

Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu.

Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) :
Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci.

V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna.

Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě.

Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět.

Nyní tak činíme alespoň takto.

Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!!

D. M. a synek V.


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018

Pro vedení nemocnice Přerov

Dobrý den,
byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování dětskému oddělení

31.12.2017

 

Dobrý den,
v říjnu 2017 byla u Vás operovaná naše dcera E. na tříselnou kýlu.
Chtěli bychom tímto poděkovat za profesionální i lidský přístup doktorů, sestřiček i ostatního personálu nemocnice. E. se operace a pobytu v nemocnici obávala, protože v nemocnici nikdy nebyla. Díky přístupu personálu, zvláště sester na dětském oddělení, zvládla vše výborně.
Přejeme všem zaměstnancům nemocnice do nového roku 2018 vše nejlepší, hodně spokojených pacientů a pevné zdraví.
Rodina K.


Poděkování dětskému oddělení

5.10.2017

Věc: poděkování.

Dobrý den.

Rádi bychom poděkovali za vzornou péči o pacienta Matyáše a dále velmi příjemné chování veškerého personálu JIP a lůžkového dětského oddělení - od pana primáře, všech lékařek, zdravotních sestřiček až po paní sanitářku.

Byli jsme velmi spokojení s kvalitou a profesionalitou poskytováných služeb.

S pozdravem MVDr.M.D., MUDr. Z.M.


Poděkování dětskému oddělení

13.9.2017

Dobrý den, ráda bych vám touto cestou poděkovala za odbornou, profesionální péči, která byla poskytnuta mé vnučce, při přijetí na dětskou JIP v pátek 8.9.2017 ve večerních hodinách.

L.Z.

 


Poděkování dětskému oddělení

30.8.2017

Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ Nemocnice Přerov za jejich přístup k nemocným. Svým vystupováním  a úsměvem rozdávali dobrou náladu, pohodu, odstraňovali strach z výkonu. Příjemné a vlídné prostředí, profesionální a milý personál. Jménem vnučky Kristýny.

Všem velmi děkujeme.

I. H. - babička


Poděkování novorozeneckému oddělení

25.4.2017

Zdravím,

dne 20.4 u Vás přišel na svět syn Denis Č.

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za příjemnou a bezproblémovou péči

Přejeme hodně sil, pevné vůle a bezproblémové porody jako byl ten náš.

S pozdravem

Marek, Dagmar a syn Denis


Poděkování porodnici a novorozeneckému oddělení

7.4.2017

Dobrý den,
před týdnem jsem u vás porodila a chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, které se mi u vás na oddělení dostalo. Můj největší dík partří porodní asistentce Vladimíře Kučové, jejíž klidné a naprosto jisté vedení porodu mi bylo velkou pomocí a oporou. Kromě profesionality a ochoty personálu, obvzlášť oceňuji respektující přístup k rodičkám, který v našem zdravotnictví bohužel rozhodně není samozřejmostí.  Možná se nezdá zas tak důležitý, ale já myslím, že hraje obrovskou roli. A proto jsem velmi ráda, že se mi tohoto přístupu dostalo  jak v průběhu porodu (vrchovatě) , tak po celou dobu pobytu v porodnici. Můj dík samozřejmě směřuje i na novorozenecké oddělení. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených maminek a miminek. B. K.


Poděkování dětskému oddělení

28.3.2017

Vážení pracovníci dětského oddělení! Touto cestou bych chtěla poděkovat za profesionální a láskyplný přístup k dětským pacientům i jejich doprovodu. Byla jsem zde hospitalizována se synem a opravdu mě velmi překvapilo, jak celý tým sester a lékařů perfektně funguje. Lékaři na oddělení jsou opravdu velmi vstřícní . Velké poděkování zdravotním sestrám, které i přes plno práce byly vždy usměvavé, milé a dokázaly povzbudit. Syn, kterému jsou 2 roky zvládl hospitalizaci s úsměvem a pohodou. Z mé strany velký obdiv a přeji hodně uzdravenych a usměvavých dětských tváří. S. J. s V.

 


Poděkování dětskému oddělení

21.3.2017

Vážená paní předsedkyně, pane místopředsedo, pane náměstku, vedení nemocnice Přerov,

chtěl bych vyzvednout úžasnou profesionální práci celého dětského oddělení nemocnice Přerov, naprosto úžasnou práci sester, fantastickou perfektní práci doktorek pracující ve směnách během naší hospitalizace.

Byl jsem se synem J.  hospitalizován od neděle do úterý kvůli operaci nošních a krčních mandlích.

Během našeho pobytu od neděle byl s námi na pokoji č.5 urgentně umístěn mladík 18-19let, pochybného vzhledu, potetovaný jako z kriminálu, s chováním hulváta, zvláštního nepříjemného vyjadřování, který byl údajně zmlácen nějakou partou.

Nikdy jsem si nemyslel, že se na dětském oddělení personál musí setkávat i s tímto. Toto bych očekával od jiných odděleních pracujících s kriminálmi živly.

Obdivuju psychologickou práci sester a doktorek v první i druhé směně, jejich taktnost a jednání s dotyčným.


Ještě jednou bych rád za velmi těžkou práci sestřiček a lékařů poděkoval a přimlouvám se za jejich finanční ohodnocení ve formě odměn.
 

S přátelským pozdravem
Mgr. R. N.


Poděkování dětskému oddělení

17.2.2017

Vážená paní vrchní sestra, vážený pan náměstek, vážený pan primář,

chtěli bychom touto cestou poděkovat za veškerou příkladnou péči, která nám byla poskytnuta během krátké hospitalizace s naším nejmladším synem na Dětském oddělení Nemocnice Přerov, a to jak na pohotovostní ambulanci, tak i na lůžkovém oddělení.

Vážime si profesionalní práce všech zaměstnanců, všichni do jednoho byli velmi ochotní a vstřícní.

Rodina K.


Poděkování dětskému oddělení

7.2.2017

Dobry den.

Min.piatok (3.2.2017) vo vecernych hodinach (cca 20.30) bol vysetreny a prijaty nas syn J. na Vasom detskom oddeleni. Nas syn mal nahle tetan.zachvat, pre nas rodicov to bolo nieco velmi tazke, nikdy sme sa s nicim podobnym nestretli a mali sme o neho velky strach.

Touto cestou by som chcela z celeho srdca podakovat MUDr. Petre Fabianovej a sestrickam (neviem ich mena-jedna viem, ze povodom zo Slovenska...), ktore v ten vecer sluzili a starali sa o nas. Vsetky boli uzasne,pristupovali ku nam profesionalne,ale zaroven s velkou laskou a ludskostou,co clovek v takych chvilach potrebuje. Nikdy som sa s takym skvelym, ludskym pristupom nestretla. My ako rodicia sme boli naozaj v strese, p.doktorka konala vsak rychlo, profesionalne a bola pritom velmi, velmi, velmi mila. Takisto sestricky. Vsetci sa na nas stale usmievali,komunikovali s nami,s nasim synom,...starali sa o neho fantasticky a s laskou.

Velka vdaka za ich starostlivost, ludskost a dobrosrdecnost.

Jana Janosikova
😊😊😊


PS. To, ze bol tento Vas sluzbukonajuci personal na cele s p.doktorkou Fabianovou vynikajuci a laskavy svedci aj to, ze cestou domov nam nas syn hovori: "Mami,neprestahujeme sa do Prerova, tam je uzasna lekarka a tiez uzasne sestricky..."
Este raz dakujeme.
 


poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

23.1.2017

Hezký den,
rozhodla jsem se Vám napsat svou zkušenost s péčí ve Vaší nemocnici a to konkrétně v gynekologicko-porodnickém oddělení. V pátek jsem byla propuštěna z Vaší péče a tímto bych chtěla zmínit, že jsem nikde nejen nezažila, ale taktéž neslyšela o lepší péči, než-li jsem já a mé miminko měli možnost okusit u Vás. Mohla bych sepsat román, ale stejně by nevystihl mou zkušenost. Můj porod byl celkem dlouhý a komplikovaný, zakončený akutním císařským řezem. Avšak i přes to všechno jsem si odnesla pozitivní zkušenost a to jen a pouze díky Vašemu personálu. Po celou dobu se mi věnovaly perfektní sestřičky a lékaři, které mi pomáhaly od bolesti, poskytovaly mi vlastní zkušenost, která pro mne, jakožto pro prvorodičku, byla velmi cenná. Cítila jsem se v jejich péči naprosto v bezpečí. Ač jsem měla napsaný porodní plán, tak podle plánu nic nešlo, avšak tito profesionálové mi byli se vším nápomocni, nestalo se, že bych nevěděla, co mám dělat, či co se bude dít. Velmi mi pomohla doktorka Meričková, které jsem velmi vděčná za její profesionální avšak lidský přístup. Je velmi empatická, což hrálo velkou roli po celou dobu, kdy jsem nevěděla, jestli to, co se děje je v pořádku. Dále zde byly přítomny sestřičky Bc. Búřilová a Kučová, kterým patří můj vřelý dík a to jednoduše za jejich chování ke mě a k partnerovi. Bez debat, perfektní. Je vidět, že pro tyto lidi je tato práce posláním... Celý porod u mne byl přítomen můj partner a během první doby porodní nám byl poskytnut i dostatek soukromí, za což jsem velmi vděčná. Obrovský dík patří sestřičkám z novorozeneckého, které se u mne taktéž střídaly a uklidňovaly mne. Taktéž mi byly poskytnuty veškeré zkušenosti a informace o dostupné analgezii při porodu. Partnerovi bylo umožněno se okamžitě zkontaktovat s miminkem ihned poté, co bylo na světě a po mém probuzení z narkózy a převozu na pokoj byl můj partner a miminko ihned se mnou. Nikdo nás nenutil být bez sebe ani na chvilku, všichni nás o všem informovali a my jsme věděli, že jsme v dobrých rukách. Císařského řezu jsem se hrozně bála, ale přítomný personál mne dokázal ujistit a zklidnit i přes to, že ještě při uspávání mnou cloumaly šílené bolesti.
Druhá kapitola je péče o mne a miminko na oddělení šestinedělí a novorozeneckém. Chci říci, že zejména díky sestřičce Búřilové dnes mohu říci, že miminko úspěšně kojím a nejsem vyděšená matka. Její zdravý přístup mne mnohokrát uklidnil. Ale taktéž ostatní sestřičky, ač každá měla přístup jiný, vesměs byly všechny nápomocné a snaživé, nikdo neměl nikdy problém pomoci či poradit. Jsem vděčná za každý milý úsměv, který jsem mohla potkat a který mi i v bolestech po císařském řezu dokázal dát elán. Co se novorozeneckého týče, zde musím říci, že mi spadla brada. Dokonalá péče a "výchova" novopečené matky :) Dokonce jsem musela vytáhnout zápisník a veškeré načerpané informace si zapisovat, neboť byly naprosto vyčerpávající a skvělé. Domů s miminkem jsem odešla s tím, že mne nemůže nic překvapit a ten pocit ve mne setrvává až doteď. Nikomu nevadily mé dotazy, naučila jsem se spoustu triků na zklidnění miminka a rozpoznání toho, co ho zrovna trápí. Chvílemi jsem si přišla spíše jako platící zákazník, než-li pacient a za to Vám budu vždy vděčná.
Jediné co mne mrzí je to, že jsem přišla poděkovat, bohužel v transu z toho, že už jdeme domů, jsem se stavila jen na porodních sálech a na novorozenecké oddělení se již mé poděkování nedostalo, ač tam bylo taktéž mířeno. Mrzí mne, že si nepamatuji veškerá jména, která ve mne zanechala pozitivní vzpomínku.
Prostory porodnice nemá smysl zmiňovat, vybavení je moderní a příjemné. Ale "domov" tvoří lidé a ti jsou u Vás opravdoví profíci... Ještě jednou děkuji za Vaši péči a za to, že jsme s dcerou obě zdravé a šťastné a konečně doma s tatínkem... S vřelým pozdravem Kamila B. a malá Nikita

 


Poděkování dětskému oddělení

17.10.2016

Dobrý den,
minulý týden byl můj syn hospitalizován na dětském oddělení, celou dobu jsem tam byla s ním. Chci moc poděkovat všem, kteří se o nás starali. Všichni na nás byli až neuvěřitelně hodní a díky nim byl pobyt v nemocnici o dost klidnější a příjemnější. Ještě jednou DĚKUJI.
A přeji krásný den
Pavla J.

 


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

14.10.2016

Vážené vedení,
ráda bych touto cestou poděkovala celému novorozeneckému a porodnickému týmu. Minulý pátek jsem měla čest využít vašich služeb. Jmenovitě bych ráda vyzdvihla velmi profesionální a téměř ,,andělské" chování paní porodní asistentky Bc. Julie Strakové, se kterou byl můj porod procházka růžovým sadem. Velké díky patří samozřejmě i sestřičkám na novorozeneckém oddělení.

S pozdravem Hana P.


POděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

18.9.2016

Dobrý den Vám všem.

Jsou to už 3 měsíce, kdy se mi u vás narodilo moje druhé miminko R. T. T.

Vlastně samo ne, ale za přispění Vás všech, celé skvělé porodnice!!! Nikdy jsem netušila, že budu někdy vzpomínat na narození syna s takovou láskou, vděkem a pokorou. Chtěla jsem poděkovat všem kteří se o mě starali.  Podporovali mě i miminko a věřili, že vše zvládnu i když já chvílemi pochybovala. Ve vaší porodnici jsem se cítila jako v bavlnce a nebyl nikdo (kromě jednoho pana doktora bručouna :-)), který asi neměl svůj den), kdo by se ke mě špatně choval. Všichni jste strašně zlatí a je na Vás vidět, že Vás vaše práce baví. Děkuji paní primářce ( a samozřejmě celému operačn ímu týmu), která vylovila 13.6.2016 mého prcka z bříška, udělala mi krásnou jizvu :-) a byla na mě moc hodná. Paní primářko, máte úžasný kolektiv a jste skvělá!! Děkuji všem sestřičkám v čele s p. Látalovou, které se o mě staraly na porodním oddělení. Jste prostě ZLATÉ!! Děkuji sestřičkám na novorozeneckém oddělení, které mě povzbuzovaly v kojení a věděly líp než já, že vše dobře dopadne. Nejvíc mi utkvěla v paměti sestřička Remiášová, která je prostě poklad. Sestři, nemračte se tak, já vím, že ve vnitř máte zlaté srdce!!!! V neposlední řadě nesmím zapomenout na paní uklízečku, která byla moc milá a každý den jsme si spolu chviličku vykládaly. Zachránila mne v trapné situaci a i když sama neměla v životě vše růžové, mě každý den růžovým udělala. Děkuji všem, které jsem nejmenovala. Bohužel si nepamatuju jména.

Nevím jak víc bych Vám všem poděkovala za týden v Přerovské porodnici, která je v mých očích prostě ta nejlepší.

Už Vás doporučuji dalším maminkám. :-)))

Přeji Vám všem, ať i nadále je pro Vás práce posláním a radostí.

R. T. s Robinkem

PS:" Úplně jsem zapomněla na příjem, kdy mě přijímal pan doktor Boháč. Špatné příjmení, měl by se jmenovat Boží. Skvělý přístup, vše do detailů vysvětleno. Děkuji.


Poděkování dětskému oddělení

6.7.2016

Dobrý den,

v červnu jsme moje dcera a já byly krátkodobě hospitalizovány na dětském oddělení nemocnice Přerov kvůli rutinnímu zákroku operace nosní mandle. Chtěla jsem pouze touto cestou napsat celému oddělení upřímné díky a ocenění za to, jakým způsobem o nás bylo postaráno. Způsob, jakým celý tým bez problémů fungoval, mě skutečně překvapil. Zcela spolehlivým způsobem bylo o vše postaráno, včetně příjmu na oddělení, informací, přípravy k operaci, předání pacienta, rekonvalescence. Pravidelný úklid zajišťoval neustálou čistotu, vlídné sestřičky dávaly najevo, že skutečně pomohou s jakýmkoli problémem. Se mnou i dítětem bylo zacházeno s úctou a respektem, aby z pobytu v nemocnici zůstaly pokud možno jen dobré vzpomínky. Sloužící lékař nás pravidelně kontroloval a před výkonem, po výkonu a také po propuštění jsem byla dobře informovaná o dalším průběhu.
Tímto chci poděkovat celému týmu!
S pozdravy,

Mgr. D. F.


Poděkování dětskému oddělení

4.7.2016

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala za vzornou péči zdravotního personálu na dětském oddělení a dětské JIP při hospitalizaci syna Š., zvláště sestřičce Renatě :-) - stále usměvavé.

Ing.  P.S.

 


Poděkování dětskému oddělení

29.6.2016

Poděkování dětskému oddělení!
Náš syn se ocitl v těžkém zdravotním stavu a díky všem lékařům dětského oddělení /především Dr.Bouchalovi/ a sestřičkám dětské JIP a dětského oddělení je už zase v pohodě a zdráv.
Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem za péči, trpělivost, ochotu a obětavost projevenou během hospitalizace našeho syna na dětském oddělení v Přerově. A přejeme jim, ať nikoho žádné nemoci nepotkají!

I.

 


Poděkování dětskému oddělení

27.6.2016

Vážení a milý,

 

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za péči, trpělivost, ochotu a obětavost projevenou během hospitalizace naší dcery ve Vaší nemocnici v Přerově na dětském oddělení.

 

Vše bylo vždy profesionální a s úsměvem, tak jak si péče o děti vyžaduje.

 

Poděkování patří lékařkám, lékařům, sestřičkám a provoznímu personálu za všechno co jste pro naši Haničku udělali.

 

Za Haničku M. děkují její babička a rodiče

 


Poděkování dětskému oddělení

26.6.2016

Vážení a milý,

 

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za péči, trpělivost, ochotu a obětavost projevenou během hospitalizace naší dcery ve Vaší nemocnici v Přerově na dětském oddělení.

 

Vše bylo vždy profesionální a s úsměvem, tak jak si péče o děti vyžaduje.

 

Poděkování patří lékařkám, lékařům, sestřičkám a provoznímu personálu za všechno co jste pro naši Haničku udělali.

 

Za Haničku M. děkují její babička a rodiče


Poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení

16.6.2016

Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Přerov
Chtěli bychom tímto vyjádřit poděkování za profesionální péči během porodu a v bezprostředním poporodním
období po narození našeho miminka. Díky lidskému přístupu personálu byl náš pobyt v nemocnici velmi příjemný a
za to všem patří náš velký dík. H.....vi


Poděkování děstkému oddělení a operačním sálům

16.3.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat dětskému oddělení za vzornou péči a profesionální přístup k mé dcerce Vendulce, která zde byla hospitalizována po operaci tříselné kýly. Poděkování také patří sestřičkám a paním doktorkám a doktorům na operační sál. Děkujeme K.


Poděkování novorozeneckému a porodnímu oddělení

8.3.2016

Dobrý den,

chtěla bych ještě jednou moooc poděkovat za výbornou péči, která se mi dostala jak při porodu tak i po porodu a během pobytu na oddělení. Byla to moje první zkušenost. V nemocnici jsem nikdy neležela a můžu říct, že péče jak o mě tak i o mého syna Dominika R. byla úžasná. Všem sestřičkám klobouk dolů. Přesto že jsou to ženy, které mají své rodiny své problémy jsou neskutečně milé, hodné, příjemné, ochotné. A ne jen setříčky i doktoři/doktorky a paní uklízečka ta byla výborná vždy vše čisté:-). Co se týče informaci o zdravotním stavu dítěte i matky byla jsem dostatečně informována a na veškeré mé otázky vždy bylo jasně a pochopitelně odpovězeno. Ještě jednou moc děkuji Vaší nemocnici budu s radostí doporučovat. Mějte se moc krásně a přeji ať se ve Vaší porodnici rodí čím dál více dětí.

S pozdravem
Jitka H.

 


Poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení

3.3.2016

Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat porodním asistentkám Petře Blaštíkové a Julii Strakové za milý, laskavý, lidský přístup a za podporu během porodu. A také panu doktoru Boháčovi za trpělivost a profesionální jednání. Ještě jednou moc děkuji.

Také děkuji sestřičkám na novorozeneckém oddělení za jejich přístup ke mě, jako nezkušené prvorodičce. Jen prosím sestřičku S., aby svou práci nebrala jako rutinu, s dětmi zacházela jako s vlastními a s nezkušenými maminkami měla trpělivost.

P.V.


Poděkování za péči v nemocnici

22.12.2015

Dobrý den, pane náměstku,

chtěli bychom touto cestou poděkovat a vyjádřit úctu všem pracovníkům následujících oddělení   (Gynekologicko-porodnické oddělení, Novorozenecké oddělení, ARO a Centrální operační sály), se kterými jsme měli možnost přijít do styku a kteří o nás pečovali v průběhu hospitalizace kolem porodu našeho druhého dítěte.

Všichni bez výjimky se k nám chovali velmi vstřícně, mile a přívětivě a náš pobyt v nemocnici velmi zpříjemnili.

Děkujeme ještě jednou a přejeme krásné vánoční svátky,
Rodina Konkolová


Poděkování dětskému oddělení

11.12.2015

Ďakujeme za skvelý prístup lekárov. Ale veľké plus patrí užasným, milým, dobrým, usmievavým sestričkám! Smiech u vás lieči a toto na Slovensku chýba.

René P. s maminkou


Poděkování dětskému oddělení

8.12.2015

Dobrý den,

ráda bych poděkovala celému personálu na dětském oddělení. Sestřičky i lékaři byli ochotní, příjemní, a vše mi vždy vysvětlili. Nedávno moje malá 4měsíční dcerka byla na dětskem odd. hospitalizoáana, a ja bohužel nemohla s malou v nemocnici zůstat. Vždy když jsem přišla byla u malé nějaká sestřička, nebo ji někdo choval, a nebo jezdila v kočárku se setřičkou. Nikdy prostě nebyla sama. Byla krásně zaopatřena. Neustále čistá, voňavá, přebalená. Prostě se sestřičky staraly na výbornou. Musim opravdu řict, ze jsou všechny do jednoho příjemní.. Natálka měla pořad nějaké hračky u sebe, nestrádala. Jsem opravdu spokojena s jednáním personálu dětského oddělení, a nenašla ani jedna nepřijemná duše, která by se neusmívala. Takových sestřiček si nemocnice musi vážit. Opravdu děkuji moc! H.V.

 


Poděkování porodnínímu a novorozeneckému oddělen

12.5.2015

Poděkování
Chtěla bych velice poděkovat celému gynekolicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení za skvělou péči a pomoc při mém prvním porodu. Byla jsem hospitalizována od 26. do 30. dubna 2015. Porod proběhl rychle a hladce díky úžasné péči veškerého personálu. Po porodu mi děvčata z novozeneckého oddělení vysvětlily a ukázaly vše ohledně péče o miminko a mohla jsem se kdykoliv na cokoliv zeptat.
Ještě jednou moc děkuji za úžasný přístup a pomoc.


Poděkování dětskému oddělení a ortopedii

27.4.2015

Dobrý deň, od 24.2.2015 do 1.3.2015 bol vo vašj nemocnici hospitalizovaný a operovaný môj syn Martin. Ležali sme na detskom oddelení.Chcela by som napísať veľkú pochvalu za ochotu a výbornú starostlivosť všetkých pracovníkov s ktorými sme prišli do styku, vrátanie pani upratovačiek. Personál bol super a boli sme veľmi spokojní. Aj ošetrujúci lekári, náš operatér Dr. Ročák, vrátane konziliárov boli vždy milí a ochotní. Prajem všetkým veľa zdravia a mnoho ďalších úspechov v práci. S pozdravom a poďakovaním, N. so synom Martinkom