Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování pracovníkům oddělení Dlouhodobé intenzivní péče a Rehabilitace

11.7.2018

Dobrý den,
dne 9.4.2018 byl do vaší nemocnice na oddělení DIP převezen můj vážně nemocný přítel D. H.,který si přivezl sebou umělou plicní ventilaci, těžko se sní smiřoval a do toho mu přibyla umělá výživa přes PEG , ze začátku to vzdával měl strach ,že je to jeho konečná stanice , a že se nikdy nedostane domů, nedivím se v jeho 43letech a žádná dobrá budoucnost, až díky Mudr. Janotové ,která nám nabídla pomoc, že bychom přítele mohli dostat domů do domácí péče , ale je to na delší vyřizování a hlavně já se musela vše naučit co se týče ošetřování přítele a péči jeho umělé plicní ventilace a Pegu.To vše jsme dokázali s pomocí další milé a velmi laskavé a hodné staniční sestry DIP Bc.Lenky Bonkové, která pomáhala co nejvíc mohla a hlavně s velkou trpělivostí vysvětlovala a učila. Poděkování patří i Mudr.Ševčíkovi, který se snažil nám pomoci v hledání praktického lékaře a dalších věcech. Velké poděkování patří i personálu na oddělení DIP, i když to nemají lehké a musí se někdy překonávat. A poděkování patří i dvěma rehabilitačním sestrám Marcele Stojanové a Evě Mičkové za kvalifikovanou rehabilitaci a lidský přístup. Přerovská nemocnice může být hrdá ,že má tak skvělé a úžasné zaměstnance. Mockrát děkujeme, že se o přítele po celou tu dobu starali a 29.6.2018 ho mohli pustit domů. S pozdravem přítelkyně Ž.B.


Poděkování rehabilitaci

20.12.2017

Děkuji kolektivu pracovníků RHB oddělení Nemocnice Přerov, kteří mi pomohli překonat fyzické následky mé choroby.  K.


Poděkování Rehabilitaci MUDr Kaprálikové

16.1.2017

 Vážený pane řediteli,

proč Vám píši. Měl jsem velké problémy s krční páteří. Každý denjsem měl velké bolesti hlavy. Byla to taková bolest, až mi z toho bylo špatně. Proto jsem musel  navštívit nemocnici v přerově, kde jsem absolvoval různá vyšetření. Po vyšetření se potvrdilo, že problém je opravdu s krční páteří a poslali mne k MUDr Natálii Kaprálikové, ke které jsem dojížděl pomalu rok a půl, kdej jsem absolvoval různé cviky, masáže a rehabilitace. Velký dík patří MUDr N.Kaprálikové, ke které jsem chodíval. Vždy byla usměvavá, nikdy jsem neviděl, že by byla naštvaná nebo nevrlá. Má v sobě dar lidskosti,velmi pěkné jednání s pacientem. Jsem přesvědčen, že tato vlastnost se nedá naučit v žádné škole, s tím se musí člověk už narodit.

 V dnešní době nevím co je to bolest krční páteře nebo bolení hlavy. Velký dík za to patří paní MUDr. Natálii Kaprálikové a Vám pane řediteli, že máte tak dobré zaměstnance. Ještě jednou velké děkuji-

 PS: Pane řediteli, přeji Vám hodně zdraví a úspěchů v roce 2017

 S pozdravem Z. K.


Poděkování personálu rehabilitace přerovské nemocnice

12.1.2017

Vážená nemocnice.

 

Navštěvuji zdejší rehabilitační oddělení s bolestmi a potížemi pravého kolene a musím vyjádřit velkou spokojenost s jejich poskytovanou péčí. Dovolte mi tedy poděkovat za tuto péči především lékařce MUDr. Natálii Kapralíkové. Paní doktorka je milá, přívětivá, velmi se věnuje pacientům a její péče mi pomohla. Již v únoru 2016 jsem po úrazu ruky navštívila zdejší rehabilitaci a paní doktorka mi tehdy také velmi pomohla.

 

Doufám, že se i do budoucna budeme moci na vaše oddělení spolehnout a využívat služeb rehabilitace a paní doktorky Kapralíkové.

 

Přeji vám mnoho spokojených pacientů.

 

Ještě jednou děkuji  Jana B.

 


Poděkování rehabilitaci

5.1.2017

DĚKUJI CELÉMU KOLEKTIVU ZA PÉČI, KTEROU VĚNOVALI MÉ MAMINCE J.M.


Poděkování rehabilitaci

14.12.2016

Děkuji za přístup a pomoc. V. L.


Poděkování rehabilitaci

2.12.2016

Díky za péči. Spokojenost a úsměvy a ochotu! H.


Poděkování rehabilitaci

1.12.2016

Upřímně děkuji za profesionální a lidský přístup k pacientovi MUDr. Kapralíkové. Je to obětavý člověk, ještě jednou díky. C. J.


Poděkování rehabilitaci

16.11.2016

Děkuji vám všem ze pěkný přístup a pomoc. O.


Poděkování kožní ambulanci - lymfologie

7.11.2016

 Věc: Pochvala!

Vážení,

Jmenuji se Josef M., jsem Vaším pacientem v mnoha odděleních.

Nyní bych chtěl pochválit Rehabilitační mladou paní Martinku Mannovou. Tato sestřička je velmi svědomitá, poctivá a ohleduplná lymfologická masérka. Je to radost k této sestřičce chodit. Ty její ne zlaté, ale platinové ručičky, když masíruje moje nohy, to je pohoda a slast a jak jsem psal v úvodě, je ohleduplná, když mně masyýruje a mně to bolí, tož to dělá jemňounce.Od té doby co jste na lymfologickou ambulanci dali zdvihací a polohovací lehátko, je to pro nás tři(moji maminku, Martinku a mně) úplně perfektní.

Nemusí se se mnou dřít, aby mně na lehátko dostali. No prostě pardáda. Do takové ambulance se chodí rádo. To je slast a pohoda.

 Proto chci totou formou aspoň vřele poděkovat RHBL sestřičce martince Mannové za takto prováděné lymfologické masáže!

 K tomuto poděkování se připojuje i moje kamarádka paní J.S., která rovněž chodí k Martince Děkujema oba. J.M.


Poděkování rehabilitaci

31.10.2016

Vážený personále rehabilitačního centra, děkuji děkuji děkuji za ochotu, vstřícnost, úsměv a starost o mé naše zdraví. Děláte s Vašimi úsměvy a péčí skoro zázraky. S úctou R.N.


Poděkování rehabilitaci

16.10.2016

Vážená paní primářko,

dovolte poděkovat Vašemu kolektivu za příkladnou péči k mé osobě (po výkonu na ortopedii po ASK ramene). Konkrétně děkuji Marceli Skopalové, Bc. Brabcové, a všem ostatním. Vždy usměvavé, příjemné a svědomité v práci.

Josef L.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.9.2016

Paní primářko,

musím Vám sdělit, že Vaše oddělení má pracovníky nejen na vysoké odborné úrovni, ale i velmi příjemné a lidské chování k pacientům. Všem zde na rehabilitaci díky J.Č.


Poděkování rehabilitaci

13.9.2016

Děkuji mnohokrát vážené paní dr. Kapralíkové, sestřičce Skopalíkové Marcelce, sestře Horáčkové Irence a celému zdravotnímu personálu za krásný přístup a ochotu k pacientům. Díky !!!

Vděčná pacientka V.K.


Poděkování rehabilitaci

15.6.2016

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat celému rehabilitačnímu odd. především Bc. Janě Krettové za profesionální přístup, laskavost a vstřícnost při mé hospitalizaci.
Ještě jednou Vám všem velice děkuju.
Ivana R.


poděkování rehabilitaci, interna, ORL, neurologii

15.6.2016

Vážený pan MUDr. Štefan Repovský - náměstek Nemocnice Přerov

V Brodku 8.6.2016

Vážený pane náměstku,

chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší zaměstnankyni paní Bc. Zuzaně Borošové za výtečnou reahbilitační péči. Při první návštěvě ve mne vzbudila svým empatickým přístupem absolutní důvěru. Nejen, že se představila, ale i její odborné vysvětlení, co bude při rehabilitaci dělat mne uklidnilo a já jsem ji zcela důvěřoval. Její odborná erudice je na takové úrovni, že po osmi návštěvách se Bellova obrna začala zcela měnit k bezvadnému stavu. Dnes již mohu normálně zavírat oko, zcela bez problémů se najím a napiji. A úsměv mi konečně "nemrzne". Má rodina i přátelé vyslovují údiv nad tou změnou. Obdiv a poděkování patří i ostatním zaměstnancům, se kterými jsem se v nemocnici setkal. Přeji Vám hodně takových výtečných odborníků a výtečných zdravotnických zaměstnanců a děkuji všem.

Na žádném oddělení- interna, ORL, EMG a na neurologii jsem nepotkal žádného pracivníka, který by se neusmíval.

 

S pozdravem

Vladimír S.

Brodek u Přerova


Poděkování rehabilitaci

5.5.2016

Ředitelství nemocnice Přerov.

Vyjadřuji poděkování paní doktorce z rehabilitace, děkuji za veškerou péči především MUDr. Natálii Kapralíkové. za její ochotu, vlídný a lidský přístup. Byla jsem velmi spokojená.

Jana B.


Poděkování ortopedii, chirurgické JIP a fyzioterapii

24.5.2015

Dobrý den,

ve dnech 31.3.-16.4. 2015 jsem byl hospitalizován v Nemocnici Přerov k plánované TEP l.dx. kolene. Touto cestou bych chtěl vyjádřit poděkování veškerému ošetřujícímu personálu na odd ortopedie, fyzioterapeutům na odd. ortopedie a také JIP, kde jsem po operaci několik dní ležel. Zvlášť děkuji MUDr. Mohibullah Rafi, který mě operoval.

N. J. Vendryně


Poděkování rehabilitaci

22.4.2015

Dobrý den,
vážená paní manažerko,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní MUDr. Jele Dulanské z odd. Rehabilitace za perfektní profesionální a lidský přístup při vyšetření mé osoby. Paní doktorka se mi maximálně věnovala a vysvětlila další postup léčby. Dále bych chtěla poděkovat pracovníkům recepce rehabilitačního odd. za skvělou komunikaci a organizaci objednání k rehabilitacím.
Jana Z.