Dne 2 a 3. sprna 2013 proběhl Bluesový festival pro dárce krve ZDARMA

2.8.2013

a první ročník bluesového festivalu křtěného vodou a pivem Blues nad Bečvou, který se uskuteční 2. a 3. srpna v Přerově, mohou jít zdarma ti, kteří poprvé darují krev a ti, kteří takového prvodárce přivedou na hematologicko-transfuzní oddělení Nemocnice Přerov, která je členem skupiny AGEL.

,,Na všechny festivalové akce mohou přijít zdarma ti, kteří příjdou poprvé darovat krev v úterý 30. července od šesti do osmi hodiny ráno do přerovské nemocnice. Vstupenky zdarma dostanou i Ti, kteří prvodárce přivedou. Navíc jako bonus dostanou tričko festivalu" řekl dramaturg festivalu Pavel Ondrůj.

Akci na hematologicko transfuzním oddělení Nemocnice Přerov využilo 50 dárců. Bylo celkem odebráno 33 plných krví a 13 dárcům byla odebrána plazmaferéza. Všichni za odběr dostali vstupenky na festival a prvodárci a jejich přivaděči festivalové triko.

Více o festivalu na http://www.bluesnadbecvou.cz/program-2013