Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Dne 29.dubna 2015 čarodějnický odběr

29.4.2015

Celkem se čarodějnického odběru zúčastnilo 46 dárců, z toho 31 darovalo krev a 15 plazmu. Byl mezi nimi také jeden prvodárce, který byl patřičně odměněn.

Vzhledem k tomu, že letos pálení čarodějnic nevyšlo na odběrový den, proběhl tentokrát slet Čaropichulí na Transfúzních kamenech  HTO Přerov  s předstihem, a to již 29.4.2015. K vábení dárců k odběru  byla rozeslána stylová SMS ve znění: „ prosíme přileťte k čarodějnickému darování, nevymlouvejte se , že nemáte řidičák ani koště, nastartujete a přistaňte na obvyklém místě“.

Již tradičně se všichni pracovníci HTO Přerov zapojili do organizace  a průběhu odběrů v  nejrůznějších kostýmech a maskách čarodějnic s všemožnými doplňky čarodějnické havěti – myší, ještěrek, pavouků a pavučin, nechyběl ani  létající stroj  Doleťprťka. Oproti loňsku byl rozšířen nápojový lístek, kdy vedle obvyklých nápojů  Hejkalovy slzy,  Odvar z puškvorce a  Hadí oči v žabí moči mohli odvážlivci doplnit tekutiny blankytně modrým lektvarem  nazvaným pro svoji barvu :-) Sex on the stone.

Zpět