Letní prázdninová akce pro všechny dárce krve

12.7.2016

Hematologicko-transfúzní oddělení Nemocnice Přerov spolu s Kulturním a informačním centrem města Přerova Vás zvou na letní prázdninovou akci pro všechny dárce krve.

Zájemci, kteří přijdou v úterý ráno darovat krev na Transfúzní oddělení Nemocnice Přerov, budou mít volný vstup na večerní koncert v rámci festivalu Hudební léto na hradbách a  zároveň budou zařazeni do slosování o publikaci o historii města Přerova.

Všichni prvodárci navíc obdrží dvě volné vstupenky do Kulturního domu na libovolné představení dle vlastního výběru.

Vstupenky do Kulturního je možné si vyzvednout v Městském informačním centru od 1. srpna. Celá akce potrvá až do 8. září 2016.

více info na: www.hlnh.cz