Dárci mou vyhrát vyhrát dárkový poukaz do masážního studia v Přerově

14.10.2016

Až do konce tohoto roku mohou dárci krve nebo krevní plazmy, kteří přijdou darovat na hematologicko-transfúzní oddělení Nemocnice Přerov, vyhrát dárkový poukaz do masážního studia v Přerově.

"Za každý měsíc vylosujeme jednoho dárce plné krve a jednoho dárce krevní plazmy, kteří získají dárkový poukaz na masáž dle vlastního výběru. Tato akce platí jak pro prvodárce, tak i pro dárce, kteří k nám chodí pravidelně," uvedla vrchní sestra hematologicko-transfúzního oddělení Nemocnice Přerov Mgr. Gabriela Bartušková s tím, že za měsíc září na jejich oddělení odebrali celkem 345 odběrů krevní plazmy a 268 odběrů plné krve.

"Ze všech 613 dárců, z nichž devatenáct přišlo darovat poprvé, jsme za měsíc září vylosovali pana Jiřího Jarolíma a pana Michala Rakovana, kteří od nás získávají dárkový poukaz," dodala vrchní sestra Mgr. Gabriela Bartušková.

Další losování o poukaz do masážního studia proběhne příští měsíc