Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Zaměstnanci nemocnice

MUDr. Martina Hlobilová

MUDr. Martina Hlobilová

Lékařka

MUDr. Hlobilová vystudovala všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, jež úspěšně zakončila v r. 2010. Již během studia byla velice aktivní, byla ve vedení lokální pobočky mezinárodní organizace IFMSA, kde mimojiné pomáhala organizovat mezinárodní výměnné praxe pro studenty medicíny, výuku první pomoci na základních školách nebo realizovat projekt „Medvídková nemocnice“ ve školkách. V průběhu studia taktéž absolvovala specializované stáže v Dánsku a v Izraeli.

Po ukončení studia působila nejprve 2 roky na očním oddělení ve Vojenské nemocnici v Olomouci, od r. 2012 nastoupila na oční oddělení nemocnice v Přerově jako sekundární lékařka. Nyní se připravuje na atestaci v oboru oftalmologie.

V oblasti oční chirurgie se specializuje především na plastické výkony na předním segmentu, věnuje se ambulantní a specializované péči, včetně diagnostiky a terapie glaukomu, chorob sítnice a laserového ošetření předního i zadního segmentu. Je členkou České lékařské společnosti a České oftalmologické společnosti. Pravidelně se i aktivně účastní českých a zahraničních odborných akcí.