SOUTĚŽ S TRANSFUZKOU O VSTUPENKY NA FESŤÁK

14.7.2023

SOUTĚŽTE S NÁMI O VSTUPENKY NA FESTIVAL – HRADY.CZ Hematologicko-transfuzní oddělení Nemocnice AGEL Přerov pořádá jako poděkování dárcům krve a plazmy soutěž o vstupenky na festival. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo přijde darovat krev nebo krevní plazmu v období od 17. 7. 2023 do 7. 8. 2023 a zařadí se do soutěže. Výherce získá 2 vstupenky na festival hrady.cz na hrad Bouzov. Tak hurá na transfuzku darovat krev či krevní plazmu. Těším se na vás.