Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 581 271 111
+420 725 797 148

Kontakty

Jak se k nám dostanete

Po silnici

Nemocnice leží na severovýchodním okraji města směrem na Kozlovice. Auto je možno zaparkovat na parkovišti před domovem sester (viz. plánek nemocnice ). Vjezd do nemocnice je povolen jen ve zvlášť nutných případech.

Automobilem můžeme dojet do Přerova z těchto směrů:

Ostrava, Hranice, Lipník
V Prosenicích odbočte z hlavní silnice vlevo směrem na Radslavice. Před Radslavicemi odbočit na Grymov a Kozlovice. Projeďte Kozlovicemi směrem na Přerov. Nemocnice je první stavba při vjezdu od Kozlovic na pravé straně. Jiná možnost - z Prosenic stále po hlavní silnici přes Předmostí a celé město podobně jako ve směru od Olomouce.


Olomouc
Stále po hlavní silnici přes Předmostí a pod podjezdem na ulici Velká Dlážka a dále stále rovně přes most a Palackého třídu do města. Na světelné křižovatce Komenského a Palackého třídy vlevo až na třídu 17. listopadu. Na konci třídy 17. listopadu přijedete na velkou křižovatku s kruhovým objezdem, na které se kříží třída 17. listopadu, Želatovská, bří. Hovůrkových a Dvořáková. Na křižovatce vlevo na Dvořákovu ulici. Nemocnice je na konci Dvořákovy ulice vlevo naproti n.p. Meopta.


Kojetín, Chropyně, Tovačov, Prostějov, Brno
Kolem Přerovských strojíren po Kojetínské (ve směru z Tovačova Tovačovské) ulici a pod železničním podjezdem na Komenského třídu. Tam vpravo pokračovat stejně jako ze směru na Olomouc.


Uherské Hradiště, Otrokovice, Hulín, Moštěnice
Za Moštěnicí rovně (ne vlevo) . Stále rovně po ulicích 9. května a bří Hovůrkových až na (kruhovou) křižovatku s třídou 17 listopadu. Stále rovně na Dvořákovu ulici. Zbytek viz. Olomouc.


Bystřice pod Hostýnem, Dřevohostice, Želatovice
I v tomto případě dorazíme na kruhovou křižovatku Dvořákovy a Třídy 17. listopadu, tentokrát z východu. Na křížovatce vpravo, zbytek viz. Olomouc.


Vlakem, autobusem

Přerov leží na křižovatce železničních tratí 270 (Praha-Bohumín), 330 (Přerov-Břeclav) a 331 (Přerov - Brno). Autobusové nádraží je umístěno přímo před nádražím ČD. Z nádraží ČD dorazíte do nemocnice jedním z těchto způsobů:


Autobusem MHD

Z autobusového nádraží (vpravo cca. 100 m před hlavním vchodem nádraží ČD) odjíždí pravidelně místní autobusová doprava. V blízkosti nemocnice zastavuje okružní linka č. 5, která jezdí poměrně často (ve špičce každých 10-15 minut). Cesta je ovšem dlouhá (30 minut) protože tato linka objíždí celé město. Mnohem rychleji jede přímá linka č.1 směr Kozlovice, která ovšem vyjíždí jen jednou nebo dvakrát za hodinu. Jízdné se platí u řidiče.


Pěšky

Cca. 30 minut, 3 km. Z nádraží ČD po Kramářově a Čechově ulici k Prioru a dále kolem podchodu vpravo po třídě 17. listopadu a pak za velkou křižovatkou vlevo po Dvořákově ulici.


Taxíkem

asi 40 Kč. Velké množství taxíků parkuje před nádražím.