Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Poděkování a pochvaly


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018

Dobrý den,

v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná.

Přeji mnoho sil do budoucna.

L. a E.


Poděkování gynekologii

16.12.2017

Vážený doktore Ševčíku,

chtěla bych touto cestou upřímně poděkovat lékařům a zdravotním sestrám Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Přerov za vynikající péči a starost, kterou mi poskytli během doby mé hospitalizace. Oceňuji, že si i při tak náročné a odpovědné práci dokáží při kontaktu s pacientem udržet velmi citlivý, lidský a vstřícný přístup. Jejich profesionalitu a výbornou kvalitu lékařské péče a práce zdravotních sester pak nejlépe dokládá můj dobrý pooperační stav.

 

Se srdečným pozdravem

V. V.


Poděkování porodnímu oddělení

2.12.2017

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za porození mého krásného a zdravého syna T.. Děkuji celému personálu, který se podílel na porodě, jejich okamžitý zásah při rozdýchání T. byl neuvěřitelný. Profesionální a týmová práce. Obrovské díky patří porodní asistence Julii Strakové, která byla pozitivně naladěná, přátelská a hlavně má profesionální přístup k rodičkám. Zachovala si svoji skvělou povahu i přesto, že jsem jakožto prvorodička přes velké bolesti odmítala spolupracovat, vždy našla jiné řešení. Ještě jednou obrovské díky celému personálu
P. B.

 


Pochvala porodnímu oddělení

6.11.2017

Přerovská porodnice je výborná.

 H.


Poděkování gynekologii

3.11.2017

Vážení,

v nemocnici v Přerově jsem ležela několikrát a musím říci, že jsem byla vždy velmi spokojená. Gynekologie je velmi pěkně zařízená (sociální zařízení u pokoje), sestřičky i pomocný personál jsou velmi ocotní, usměvaví, ptají se stále zda člověk něco nepotřebuje. Jídlo mi chutnalo a vyšli mi vstříc ohledně mé diety. Jediný problém byl po operaci. Mám za sebou už minimálně 8 operací, ale po této to bolelo k nevydržení ale po lécích co mi dávali do druhého dne to přešlo. Tímto bych chtěla poděkovat SESTŘIČKÁM, POMOCNÉMU PERSONÁLU I LÉKAŘŮM.

Možná jsem zapoměla i na příjem v neděli od rychlé, pohotovosti, příjmu a dalších vyšetřeních byli všichni moc příjemní. Děkuji V.M.

 V Přerově 3.11.2017


Poděkování porodními oddělení

21.8.2017

Dobrý den, moc bych toutou cestou chtěla mnohokrát poděkovat jedné moc šikovné sestřičce, která mi  pomohla porodit holčičku Elišku.


Poděkování porodnímu oddělení

19.8.2017

Dobrý den,

chtěla bych toutou cestou poděkovat celému porodnímu oddělení a to  lékařům, porodním asistentkám, sestřičkám na oddělení šestinedělí za jejich skvělou práci, ochotu byli jste všichni moc milí super!!!!

Vše mi vysvětlili!!!

A.A.

 


Poděkování porodnímu oddělení

12.7.2017

Dovoluji si vyjádřit poděkování a pochvalu pro  lékaře MUDr. Boháče Vladimíra z porodnicko-gynekologického oddělení Nemocnice Přerov.

Děkuji za přístup, vstřícnost a chování v souvislosti s mým porodem.

B.M.


Poděkování porodnici a novorozeneckému oddělení

7.4.2017

Dobrý den,
před týdnem jsem u vás porodila a chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, které se mi u vás na oddělení dostalo. Můj největší dík partří porodní asistentce Vladimíře Kučové, jejíž klidné a naprosto jisté vedení porodu mi bylo velkou pomocí a oporou. Kromě profesionality a ochoty personálu, obvzlášť oceňuji respektující přístup k rodičkám, který v našem zdravotnictví bohužel rozhodně není samozřejmostí.  Možná se nezdá zas tak důležitý, ale já myslím, že hraje obrovskou roli. A proto jsem velmi ráda, že se mi tohoto přístupu dostalo  jak v průběhu porodu (vrchovatě) , tak po celou dobu pobytu v porodnici. Můj dík samozřejmě směřuje i na novorozenecké oddělení. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených maminek a miminek. B. K.


Poděkování porodnímu oddělení

16.3.2017

Dobrý den,

 touto cestou Vám chci poděkovat za skvělé vedení mého porodu. Dne 1. 1. 2017 jste nám pomohla přivést na svět našeho syna Marečka B. Narodil se jako první miminko na přerovsku.

 Nečekala jsem, že může být porod po císařském řezu bez komplikací a probíhat rychle.

 Mareček je veselé  a hodné miminko a neustále se na svět směje.

 Krásně roste a má se čile k světu.

 Ještě jednou děkujeme K. Š.


Poděkování porodnímu oddělení

8.3.2017

PODĚKOVÁNÍ PORODNICKÉMU ODDĚLENÍ

Dobrý den,
dne 2.3.2017 v 10:12 hod se nám narodila dcera Zuzanka. Touto cestou bych chtěla oficiálně poděkovat a vyzdvihnout paní doktorku MUDr. Lenku Židlíkovou, porodní asistentku Bc. Petru Bernátovou a další sestřičky, které byly přítomny na porodním sále. I když jsem měla velké bolesti, byla jsem ráda, že porod jsme prožili společně. Jejich profesionalita, ochota, vstřícnost, celkový přístup - byl naprosto skvělý a s úsměvem na tváři. Já i manžel jsme byli mile překvapeni. Dále bych chtěla poděkovat i dalším sestřičkám a lékářům, kteří se o nás staraly po celou dobu pobytu v nemocnici. MOC DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Poděkování personálu operačních sálů a gynekologie

1.3.2017

Chtěla bych moc poděkovat kolektivu lékařů na operačním sále a gynekologického oddělení a paní lékařce Lapínové, která mi prováděla gynekologický zákrok.

Všichni byli velmi ohleduplní, jejich slova byla tak uklidňující, že to na mne působilo jako balzám. Když se člověk bojí a setká se s takovým přístupem, tak začne věřit, že všechno dobře dopadne. Chci poděkovat sestřičkám za jejich ochotu a práci, i paní , která se stará o čistotu a všem, které jsem  nejmenovala. Svým známým, řeknu, jak to tady bylo příjemné a že se nemusí sem bát jít. Ještě jednou moc děkuji.

S přáním krásného dne a s pozdravem Vaše pacientka J. O.


Poděkování chirurgii, gynekologii a MUDr. Jan Novák

11.2.2017

 Vážený pane řediteli,

dne 7.12.2016  jsem byla operována se suspektním invazivním karcinomem prsu.

A proč Vám píši? Chci Vám a Vašim spolupracovníkům  a celému koletkivu na gynekologickém odd. Vaší nemocnice  moc poděkovat za péči. Zvláštní poděkování si zaslouží hlavně MUDr.Jan Novák, který mně můj zdravotní  problém šetrně a lidsky vysvětlil na našem společném setkání (mamograf Přerov) a posléze mně také i operoval.

Přeji si abych měla co nejméně zdravotních problémů a když už se s přibívajícím věkem vyskytnou, abych při řešení měla štěstí na takové lékaře, jakým je MUDr. Jan Novák.

D.K.


Poděkování gynekologickému oddělení, anestezii, operačním sálů.

3.2.2017

Vážený pane primáři Novoto,

ve dnech 16.1.2017 až 22.1.2017 jsem byla hospitalizována na vašem oddělení, za účelem operace. Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat MUDr. Vladimíru Boháči, který mě operoval s asistencí MUDr. Márii Aldhabbaahové a anesteziologovi MUDr. Petru Dymalovi a celému operačnímu týmu za jejich profesionální a lidský přístup.

Rovněž chci také vyjádřit upřímné díky všem sestřičkám za trpělivý, obětavý a laskavý přístup, za milý úsměv a skvělou péči, které mi pomohly překonat v pohodě pooperační dobu na vašem oddělení. Zde jsem se setkala s čistým, příjemným a tichým prostředím, které napomáhá k léčení pacientek.

Mnohokrát děkuji za skvělou péči . I.K.


Poděkování gynekologii a operačnímu týmu

31.1.2017

Poděkování gynekologickému oddělení.

Ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce MUDr. Márii Aldhabbahové a celému operačnímu kolektivu, který mě dne 17.1.2017 operoval.

Poděkování patří také všem sestřičkám za příjemné a milé chování po celou dobu mé hospitalizace na gynekologickém oddělení.

Moc děkuji za skvělou péči. J. S.

 


poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

23.1.2017

Hezký den,
rozhodla jsem se Vám napsat svou zkušenost s péčí ve Vaší nemocnici a to konkrétně v gynekologicko-porodnickém oddělení. V pátek jsem byla propuštěna z Vaší péče a tímto bych chtěla zmínit, že jsem nikde nejen nezažila, ale taktéž neslyšela o lepší péči, než-li jsem já a mé miminko měli možnost okusit u Vás. Mohla bych sepsat román, ale stejně by nevystihl mou zkušenost. Můj porod byl celkem dlouhý a komplikovaný, zakončený akutním císařským řezem. Avšak i přes to všechno jsem si odnesla pozitivní zkušenost a to jen a pouze díky Vašemu personálu. Po celou dobu se mi věnovaly perfektní sestřičky a lékaři, které mi pomáhaly od bolesti, poskytovaly mi vlastní zkušenost, která pro mne, jakožto pro prvorodičku, byla velmi cenná. Cítila jsem se v jejich péči naprosto v bezpečí. Ač jsem měla napsaný porodní plán, tak podle plánu nic nešlo, avšak tito profesionálové mi byli se vším nápomocni, nestalo se, že bych nevěděla, co mám dělat, či co se bude dít. Velmi mi pomohla doktorka Meričková, které jsem velmi vděčná za její profesionální avšak lidský přístup. Je velmi empatická, což hrálo velkou roli po celou dobu, kdy jsem nevěděla, jestli to, co se děje je v pořádku. Dále zde byly přítomny sestřičky Bc. Búřilová a Kučová, kterým patří můj vřelý dík a to jednoduše za jejich chování ke mě a k partnerovi. Bez debat, perfektní. Je vidět, že pro tyto lidi je tato práce posláním... Celý porod u mne byl přítomen můj partner a během první doby porodní nám byl poskytnut i dostatek soukromí, za což jsem velmi vděčná. Obrovský dík patří sestřičkám z novorozeneckého, které se u mne taktéž střídaly a uklidňovaly mne. Taktéž mi byly poskytnuty veškeré zkušenosti a informace o dostupné analgezii při porodu. Partnerovi bylo umožněno se okamžitě zkontaktovat s miminkem ihned poté, co bylo na světě a po mém probuzení z narkózy a převozu na pokoj byl můj partner a miminko ihned se mnou. Nikdo nás nenutil být bez sebe ani na chvilku, všichni nás o všem informovali a my jsme věděli, že jsme v dobrých rukách. Císařského řezu jsem se hrozně bála, ale přítomný personál mne dokázal ujistit a zklidnit i přes to, že ještě při uspávání mnou cloumaly šílené bolesti.
Druhá kapitola je péče o mne a miminko na oddělení šestinedělí a novorozeneckém. Chci říci, že zejména díky sestřičce Búřilové dnes mohu říci, že miminko úspěšně kojím a nejsem vyděšená matka. Její zdravý přístup mne mnohokrát uklidnil. Ale taktéž ostatní sestřičky, ač každá měla přístup jiný, vesměs byly všechny nápomocné a snaživé, nikdo neměl nikdy problém pomoci či poradit. Jsem vděčná za každý milý úsměv, který jsem mohla potkat a který mi i v bolestech po císařském řezu dokázal dát elán. Co se novorozeneckého týče, zde musím říci, že mi spadla brada. Dokonalá péče a "výchova" novopečené matky :) Dokonce jsem musela vytáhnout zápisník a veškeré načerpané informace si zapisovat, neboť byly naprosto vyčerpávající a skvělé. Domů s miminkem jsem odešla s tím, že mne nemůže nic překvapit a ten pocit ve mne setrvává až doteď. Nikomu nevadily mé dotazy, naučila jsem se spoustu triků na zklidnění miminka a rozpoznání toho, co ho zrovna trápí. Chvílemi jsem si přišla spíše jako platící zákazník, než-li pacient a za to Vám budu vždy vděčná.
Jediné co mne mrzí je to, že jsem přišla poděkovat, bohužel v transu z toho, že už jdeme domů, jsem se stavila jen na porodních sálech a na novorozenecké oddělení se již mé poděkování nedostalo, ač tam bylo taktéž mířeno. Mrzí mne, že si nepamatuji veškerá jména, která ve mne zanechala pozitivní vzpomínku.
Prostory porodnice nemá smysl zmiňovat, vybavení je moderní a příjemné. Ale "domov" tvoří lidé a ti jsou u Vás opravdoví profíci... Ještě jednou děkuji za Vaši péči a za to, že jsme s dcerou obě zdravé a šťastné a konečně doma s tatínkem... S vřelým pozdravem Kamila B. a malá Nikita

 


Poděkování porodnímu oddělení

6.1.2017

Poděkování

Rádi bychom touto cestou poděkovali lékařům a lékařkách, porodním asistentkám a sestřičkám gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Přerov za perfektní, lidský a profesionální přístup a dokonalou péči, ochotu a vstřícnost, s jakou jsme se u personálu na tomto oddělení setkali při našem pobytu s miminkem. Z. P.

 


Poděkování zdravotníkům oddělení gynekologie, anestezie, operačních sálů a stravovacímu provozu

7.12.2016

Vážení,

dne 7.11.2016, jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení. Důvod - menší operace. Tímto bych ráda poděkovala všem lékařům a sestrám. Ať už to bylo na pohovoru na anesteziologii s lékařkou i sestrou. Vstřícný přístup a příjemné chování měli všichni na operačním sále ke mě i mezi sebou. Před výkonem i po něm byly sestřičky milé a příjemné, zkrátka pohodové.

Strava vždy čerstvá a velmi chutná. Jídlo si zaslouží 1. Ještě jednou všem děkuji za ochotu, klidné a příjemné chování k pacientům.

 s pozdravem Č. M.


Poděkování gynekologii

18.11.2016

 Poděkování:

Chtěly bychom tímto poděkovat všem lékařům a zdravotnímu personálu gynekologického oddělení v Přerově pod vedením primáře MUDr. Jána Novoty, včetně celému operačnímu týmu. Za celou dobu  našeho pobytu jsme se tu setkaly s lidským přístupem, vlídností a skvělou péčí.

Velké poděkování, uznání a obdiv patří především zdravotním sestřičkám, které kromě odborné práce musí vykonávat bezpočet dalších úkonů, které s jejich odborností možná ani nesouvisí a přesto se snaží být milé a vstřícné.

Ještě jednou děkujeme

L.B. a B.J.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

14.10.2016

Vážené vedení,
ráda bych touto cestou poděkovala celému novorozeneckému a porodnickému týmu. Minulý pátek jsem měla čest využít vašich služeb. Jmenovitě bych ráda vyzdvihla velmi profesionální a téměř ,,andělské" chování paní porodní asistentky Bc. Julie Strakové, se kterou byl můj porod procházka růžovým sadem. Velké díky patří samozřejmě i sestřičkám na novorozeneckém oddělení.

S pozdravem Hana P.


POděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

18.9.2016

Dobrý den Vám všem.

Jsou to už 3 měsíce, kdy se mi u vás narodilo moje druhé miminko R. T. T.

Vlastně samo ne, ale za přispění Vás všech, celé skvělé porodnice!!! Nikdy jsem netušila, že budu někdy vzpomínat na narození syna s takovou láskou, vděkem a pokorou. Chtěla jsem poděkovat všem kteří se o mě starali.  Podporovali mě i miminko a věřili, že vše zvládnu i když já chvílemi pochybovala. Ve vaší porodnici jsem se cítila jako v bavlnce a nebyl nikdo (kromě jednoho pana doktora bručouna :-)), který asi neměl svůj den), kdo by se ke mě špatně choval. Všichni jste strašně zlatí a je na Vás vidět, že Vás vaše práce baví. Děkuji paní primářce ( a samozřejmě celému operačn ímu týmu), která vylovila 13.6.2016 mého prcka z bříška, udělala mi krásnou jizvu :-) a byla na mě moc hodná. Paní primářko, máte úžasný kolektiv a jste skvělá!! Děkuji všem sestřičkám v čele s p. Látalovou, které se o mě staraly na porodním oddělení. Jste prostě ZLATÉ!! Děkuji sestřičkám na novorozeneckém oddělení, které mě povzbuzovaly v kojení a věděly líp než já, že vše dobře dopadne. Nejvíc mi utkvěla v paměti sestřička Remiášová, která je prostě poklad. Sestři, nemračte se tak, já vím, že ve vnitř máte zlaté srdce!!!! V neposlední řadě nesmím zapomenout na paní uklízečku, která byla moc milá a každý den jsme si spolu chviličku vykládaly. Zachránila mne v trapné situaci a i když sama neměla v životě vše růžové, mě každý den růžovým udělala. Děkuji všem, které jsem nejmenovala. Bohužel si nepamatuju jména.

Nevím jak víc bych Vám všem poděkovala za týden v Přerovské porodnici, která je v mých očích prostě ta nejlepší.

Už Vás doporučuji dalším maminkám. :-)))

Přeji Vám všem, ať i nadále je pro Vás práce posláním a radostí.

R. T. s Robinkem

PS:" Úplně jsem zapomněla na příjem, kdy mě přijímal pan doktor Boháč. Špatné příjmení, měl by se jmenovat Boží. Skvělý přístup, vše do detailů vysvětleno. Děkuji.


Poděkování primářce Porodnicko -gynekologického oddělení

1.8.2016

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval za výbornou péči poskytnutou dcerám Dianě a Natálii  v I. pol. r. 2016 prim. Repovské.

S úctou D.K.

 


Poděkování Dr. Novákovi, operačním sálům a gynekologii

4.7.2016

SMN a.s. .odštěpný závod Nemocnice Přerov

Dvořákova 75, 75152 Přerov

k rukám pana ředitele

V červnu 2016 jsem byla ve Vaší nemocnici na operaci prsu u MUDr. Jana Nováka a chtěla bych poděovat za ochoru, vstřícný přístup lékařů a zdravotníků. Oceňuji /potěšilo mne/ vysvětlení a odpověď na dotazy  a seznámení se situací.

Spokojena jsem byla se stravou i ubytováním. Děkuji.

Emílie B., Přerov


Poděkování gynekologickému oddělení

30.6.2016

Dobrý den,
ráda bych poděkovala paní primářce Repovské a celému kolektivu zdravotníků gynekologického oddělení za citlivou a profesionální péči mé snachy M. K.
S úctou Z. K.

 


Poděkování gynekologii

21.6.2016

Poděkování gyn.-por. oddělení
Dne 20.6. jsem byla hospitalizována a následně operována ve vaší nemocnici. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Mgr.Vl. Boháčovi MHA , spolu s operačním týmem, za provedený výkon a veškerému personálu gynekologicko - porodnického oddělení, za perfektní péči, přístup k pacientkám a zpříjemnění tak pobytu, staraly se o mne, jako o vlastní . Ještě jednou všem velice děkuji a budoucím pacientkám mohu toto oddělení jen doporučit.
I. K.

 


Poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení

16.6.2016

Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Přerov
Chtěli bychom tímto vyjádřit poděkování za profesionální péči během porodu a v bezprostředním poporodním
období po narození našeho miminka. Díky lidskému přístupu personálu byl náš pobyt v nemocnici velmi příjemný a
za to všem patří náš velký dík. H.....vi


Poděkování chirurgii, JIP, ARO, ORL, GYN

10.6.2016

Dobrý den,

chtěla jsem poděkovat Chirurgickému oddělení, oddělení ARO, ORL a všem zdravotním sestřičkám na odděleních: gynekologie, JIP, ARO za svědomitou péči při mé hospitalizaci ve dnech 30.5. - 6.6.2015. Pooperační průběh nebyl úplně hladký, ale díky schopným a ochotným lidem jsem byla nazpět u rodiny.

Ještě jednou děkuji a přeji "plno spokojených" pacientů, H...

 


Poděkování porodnicko-gynekologickému oddělení

15.5.2016

Vážení,

před necelými dvěma měsíci jsem ve Vaší nemocnici porodila své páté dítě. Tím, že jsem měla možnost rodit i v jiných porodnicích mohu srovnat přístup a péči personálu. Upřímně mohu sdělit, že mám jen pozitivní hodnocení. jak přístupu personálu, tak i péče byla na velmi vysoké úrovni.
Tímto bych ráda poděkovala všem za jejich velice obětavou a profesionální péči, cítila jsem se velice dobře, bezpečně a z porodnice jsem odcházela spokojená a plně kojící.
Děkuji celému porodnicko - gynekologickému oddělení...........jste Báječní...a pokud bych ještě někdy plánovala další dítě, vím ve které porodnici bych ráda rodila.

S pozdravem Stanislava R.


Poděkování gynekologickému oddělení

7.4.2016

Touto cestou bychom chtěly poděkovat paní primářce gynekologického oddělení v Přerově a všem lékařkám a lékařům za poskytnutí kvalitní operační i pooperační péče. Velký dík patří také sestřičkám a pomocnému personálu.

Bývalé pacientky Eva R. a Františka M.


Poděkování novorozeneckému a porodnímu oddělení

8.3.2016

Dobrý den,

chtěla bych ještě jednou moooc poděkovat za výbornou péči, která se mi dostala jak při porodu tak i po porodu a během pobytu na oddělení. Byla to moje první zkušenost. V nemocnici jsem nikdy neležela a můžu říct, že péče jak o mě tak i o mého syna Dominika R. byla úžasná. Všem sestřičkám klobouk dolů. Přesto že jsou to ženy, které mají své rodiny své problémy jsou neskutečně milé, hodné, příjemné, ochotné. A ne jen setříčky i doktoři/doktorky a paní uklízečka ta byla výborná vždy vše čisté:-). Co se týče informaci o zdravotním stavu dítěte i matky byla jsem dostatečně informována a na veškeré mé otázky vždy bylo jasně a pochopitelně odpovězeno. Ještě jednou moc děkuji Vaší nemocnici budu s radostí doporučovat. Mějte se moc krásně a přeji ať se ve Vaší porodnici rodí čím dál více dětí.

S pozdravem
Jitka H.

 


Poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení

3.3.2016

Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat porodním asistentkám Petře Blaštíkové a Julii Strakové za milý, laskavý, lidský přístup a za podporu během porodu. A také panu doktoru Boháčovi za trpělivost a profesionální jednání. Ještě jednou moc děkuji.

Také děkuji sestřičkám na novorozeneckém oddělení za jejich přístup ke mě, jako nezkušené prvorodičce. Jen prosím sestřičku S., aby svou práci nebrala jako rutinu, s dětmi zacházela jako s vlastními a s nezkušenými maminkami měla trpělivost.

P.V.


Poděkování porodnímu oddělení

20.1.2016

 Vážená paní primářko,

chtěla bych touto cestou poděkovat za váš profesionálně-přátelský přístup ke specifickým požadavkům, které jsme s manželem měli před narozením našeho syna Denise a to z důvodů, které jsme s vámi konzultovali v době mého těhotenství. Jsem velmi ráda, že Vám mohu nyní vyjádřit svou spokojenost s přístupem pana doktora MUDr. V. Boháče v poradně a hlavně spokojenost nad průběhem svého porodu, především nad profesionálním a velmi sympatickým přístupem paní doktorky MUDr. Barbory Knittlové a porodní asistentky Mgr. Nely Hénikové, kterým touto cestou ještě jednou děkuji.

Taktéž velmi oceňuji práci porodní asistentky Petry Bernátové, která mi, jak před, tak po porodu, dala spoustu rad a odpověděla na spoustu mých dotazů a to nejen v průběhu jejích návštěv u mě doma, ale poskytovala mi i telefonickou podporu. Pro mě jako pro prvorodičku to bylo velmi přínosné a uklidňující.

V neposlední řadě patří můj dík také sestřičkám na novorozeneckém oddělení. Nepamatuji si jména všech, ale byla jsem velmi spokojena s paní Nevřelovou, Kuhnovou, Dorňákovou a mladou sestřičkou s dlouhými blond vlasy, která oslovovala rodičky "mamko".

Prosím o předání mého díky výše zmíněným. Jsou to opravdu lidé na svém místě, kteří svou profesi berou jako poslání a to je dle mého v porodnictví velmi důležité. I přes dlouhé pracovní směny jsou stále příjemní a milí.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nového roku,
Petra Š.
 


Poděkování za péči v nemocnici

22.12.2015

Dobrý den, pane náměstku,

chtěli bychom touto cestou poděkovat a vyjádřit úctu všem pracovníkům následujících oddělení   (Gynekologicko-porodnické oddělení, Novorozenecké oddělení, ARO a Centrální operační sály), se kterými jsme měli možnost přijít do styku a kteří o nás pečovali v průběhu hospitalizace kolem porodu našeho druhého dítěte.

Všichni bez výjimky se k nám chovali velmi vstřícně, mile a přívětivě a náš pobyt v nemocnici velmi zpříjemnili.

Děkujeme ještě jednou a přejeme krásné vánoční svátky,
Rodina Konkolová


Poděkování a vyjádření úcty

22.12.2015

Dobrý den pane náměstku,

chtěli bychom touto cestou poděkovat a vyjádřit úctu všem pracovníkům následujících oddělení   (Gynekologicko-porodnické oddělení, Novorozenecké oddělení, ARO a Centrální operační sály), se kterými jsme měli možnost přijít do styku a kteří o nás pečovali v průhěhu hospitalizace kolem porodu našeho druhého dítěte.

Všichni bez výjimky se k nám chovali velmi vstřícně, mile a přívětivě a náš pobyt v nemocnici velmi spříjemnili.

Děkujeme ješte jednou a přejeme krásné vánoční svátky.


Poděkování gynekologickému oddělení

8.11.2015

Vážení,

 byla jsem ve Vaší nemocnici hospitalizována na odd. gynekologie od 3.11. t.r.

Je zde klid, pohoda a pořádek. Vaše zařízení opravdu pomáhá léčit. Paní primářka MUDr. Jarmila Repovská, má lidský vztah k pacientkám, vše vysvětlí, je cítit její velký zájem pomoci Toto předává i ostatnímu zdravotnickému personálu, který je též ohleduplný, příjemný a perfektní. Děkuji všem za zákrok, starostlivost a péči.

Vděčná pacientka L. V.


Poděkování gynekologickému oddělení

29.10.2015

Děkuji kolektivu, za milou a laskavou péči při mé hospitalizaci na mém oddělení po operaci se cítím výborně a s velkým poděkováním odcházím domů. Byla jsem spokojena se všemi.

M.M.


Poděkování oddělení gynekologie

29.10.2015

Děkuji celému kolektivu lákařům i sestřičkám,

za vzornou, lidskou a milou péči při mé hospitalizaci. Po operaci se cítím výborně a spokojeně odcházím z Vašeho gynekologického oddělení domů. Přeji Vám všem spokojenou práci do dalších let.

P.E. Přerov


Poděkování gynekologickému oddělení

23.10.2015

Děkuji za laskavý, profesionální a lidský přístup sestřičkám na gynekologickém oddělení, zejména p. Paníkokové a p. Pumprlové a díky vyřiďte i sestřičce na JIP p. Večerkové, která našla žílu tam kde by nikdo jiný nehledal.

D.A.


Poděkování porodnímu oddělení

23.9.2015

Vážená paní primářko,

dovolte, abych touto cestou úpděkoval za péči poskytnutou mé manželce Haně Š. a dceři Beatě v průběhu jejich srpnové hospitalizace. Byli jsme bez výhrad spokojeni jak s vysoce kvalifikovaným a příkldně lidským přístupem personálu, tak se zázemím, které Vaše oddělení pacientům poskytuje. Zejména bychom chtěli ocenit přístup MUDr. Novoty a pů blaštíkové-Bernátové.

Děkuji.
S úctou Mgr. Ondřej Š., Troubky


Poděkování porodnicko-gynekologickému oddělení

21.9.2015

Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

Dobrý den, před pár dny jsem rodila v přerovské porodnici své druhé dítě a stejně jako poprvé jsem byla maximálně spokojená s přístupem a péčí personálu během porodu, ale i po něm. Chtěla bych proto poděkovat za perfektní práci celému týmu: lékařům, zdravotním sestrám pod vedením Mgr. Šimoníkové Radmily, porodním asistentkám i sestřičkám na novorozeneckém. MUDr.Regasz vedl můj porod, děkuji mu za jeho přístup během porodu i za péči po porodu. Největší DÍKY však patří porodní asistentce Bc. Foltasové Radce, která byla u obou mých porodů. Tohle je podle mě člověk stvořený pro svou práci, člověk na svém místě. Velice Vám s manželem děkujeme za vaši trpělivost, vlídná slova, za vše. Celému týmu i oddělení přeji, aby měli co nejvíce spokojených maminek jako jsem byla já.

S pozdravem
Jana S.


Poděkování gynekologii

24.8.2015

Přeji Vám příjemný den paní primářko,

dovolte mi poděkovat Vám a celému Vašemu týmu za veškerou vynikající péči, která byla Vámi a Vaším oddělením poskytnuta v rámci operace mojí maminky Ludmily S.

Maminka je bez jakýchkoliv komplikací a to je moc dobře.

Ještě jednou Vám děkuji a omlouvám se, že jsem doposud nepoděkoval osobně a volím tuto cestu. Jsem hodně na služebních cestách.

Ještě jednou děkuji

Petr S.


Poděkování porodnickému oddělení

18.8.2015

Dobrý den paní primářko,

chtěla jsem Vám a Vašim kolegům poděkovat za podporu k vedení k porodu koncem pánevním. Když mě při první kontrole přijal pan doktor Boháč, byla jsem ráda za jeho přístup. Měla jsem obrovský strach o dítě, ale zároveň jsem chtěla a věděla, že je lepší rodit spontálně. Poděkovat chci pak především panu doktorovi Skulinovi a porodní asistentce Julii Strakové za jejich skvělou práci. Dále porodní asistentce (starší) s tmavými krátkými vlasy, bohužel jméno nevím, taky odvedla perfektní práci. Už mám druhé dítě (u prvního porodu byl pan doktor Boháč-taky jsme s manželem byli spokojeni) a z vlastní zkušenosti bych Vás chtěla upozornit na množství návštěv, které do porodnice chodí. Jednak z důvodu ohrožení čerstvě narozeného dítěte nějakou nemocí, ale také kvůli matce, která se má  za poměrně krátkou dobu rozkojit. Zvláště když je to prvorodička. Myslím, že by porodnice měla tolerovat  návštěvy úzké rodiny a to jen na omezenou dobu. Já mám rozumnou rodinu. Když jsem však viděla, jak to probíhalo u jiných, které nechtěli návštěvu odmítnout, ale zároveň neměli klid na kojení. Je to asi  složité vyřešit, ale snad by šlo alespoň regulovat celé tlupy rodin s křičícími staršími potomky.

Děkuji a přeji krásný den
D. V.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

7.8.2015

Dobrý den, dne 20.4.2015 se nám ve Vaší porodnici v Přerově narodil syn Michálek. Tímto bychom chtěli poděkovat za profesionální a pěkný přístup při porodu dr. Boháčovi a porodní asistentce Petře Bernátové. Dále bychom rádi poděkovali za následnou péči sestřičkám na šestinedělí a na novorozeneckém oddělení. Byla jsem s péčí velice spokojená. Přejeme celému oddělení mnoho úspěchů v další práci.
Jana M., Petr B. a syn Michálek.


Poděkování personálu chirurgie, ARO, ONM, gynekologie

22.7.2015

Poděkování

Chtěly bychom vyjádřit uznání a poděkování panu MUDr. Janu Novákovi z chirurgického oddělení nemocnice v Přerově, který nás operoval a velmi starostlivě dohlížel společně s panem primářem MUDr. Alojzem Hanincem a jeho týmem na náš zdravotní stav při naší hospitalizaci v červenci 2015.
Po celou dobu od přijetí až po propuštění z nemocnice jsme se setkávaly s velmi pozitivním, laskavým a profesionálním přístupem. Naše poděkování patří také zdravotníkům a lékařům z anesteziologického oddělení, oddělení nukleární medicíny, chirurgické ambulanci a zdravotním sestřičkám na lůžkovém gynekologickém oddělení, které s námi sdílely pooperační stav.
Naše léčba bude ještě pokračovat, ale začala v prostředí nemocnice, které díky těmto lidem získává velké uznání.
Přejeme jim vše dobré v životě i v tomto náročném a nelehkém poslání.

Pavla J. a Jana P.

 


Poděkování gynekologii

10.7.2015

LŮŽKOVÉ ODDĚLENÍ GYNEKOLOGIE - NEMOCNICE PŘEROV

Mnohokrát děkuji všem sestřičkám a ostatním pracujícím na lůžkovém oddělení gynekologie, za jejich laskavý, obětavý a profesionální přístup k pacientům.

Vždy s úsměvem a vlídným slovem vyhověly mému přání a požadavkům a zpříjemnily mi zdejší pobyt.

Děkuji i lékařům a celému personálu za laskavou a vstřícnou péči. Ještě jednou všem velký dík a vše dobré v osobním životě.

Spokojená pacientka P. J. Vlkoš


Poděkování gynekologii

13.6.2015

Vážení!

Nevím jak vám všem mám poděkovat, protože slůvko děkuji je tak málo. Péče, kterou jste mi věnovali se nedá vysloviti slovy. Nevěřila jsem, že se dají dělat zázraky, ale problémy před operací jaké jsem měla -  jsem ani nedoufala, že se dají odstranit. Všem by vám měli pozlatit ruce a i to by bylo málo. Já Vám všem mohu jen poděkovat.

Prosím můžete-li poděkovat i v kuchyni, protože vaří chutně.

Moc Vám všem děkuji za uzdravení a péči kterou rozdavali všem bez rozdílů.

Děkuji Marie K.


Poděkování porodnímu oddělení

25.5.2015

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za krásný porod a skvělou péči. Personál byl úžasný a vždy ochotný.

Porodila jsem 7.5. 2015 krásnou dcerku Leu moc děkujeme.


Poděkování za krásný porod a skvělou péči

25.5.2015

Dobrý den,ráda bych poděkovala za krásný porod a skvělou péči. Personál byl úžasný a vždy ochotný.Porodila jsem 7.5 krásnou dcerku Leu moc děkujeme.


Poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení

15.5.2015

Dobrý den.

 Chtěla bych touto cestou poděkovat celému gynekologicko-porodnickému oddělení za péči, kterou nám poskytli při porodu. Za celou dobu hospitalizace (20.-27.4.) jsem nenarazila na někoho nepříjemného, ať už na porodním boxu, oddělení šestinedělí nebo na novorozeneckém. Všechny sestřičky mají svatou trpělivost a patří jim velké díky za jejich práci.
 Chtěla bych vyzdvihnout mého porodníka MUDr. Jolanu Ralbovskou, MUDr.Vladimíra Boháče a úžasnou porodní asistentku Jiřinu Tomáškovou, kteří se mnou měli svatou trpělivost a celou dobu byli moc příjemní.

S poděkováním Simona Č.


Poděkování gynekologickému oddělení

15.5.2015

Dobrý den vážený pane náměstku a vážená hlavní sestro.

Během krátké doby jsem byla dvakrát hospitalizovaná na gynekologickém oddělení, kde jsem podstoupila dva operační zákroky. Chtěla bych poděkovat za profesionální a zároveň lidský přístup celého personálu ARO oddělení, operačních  sálů a hlavně  

gynekologickému oddělení pod vedením prim. MUDr. Jarmily Repovské a vrchní sestry Mgr. Radmily Šimoníkové.

Ještě jednou velice děkuji.

Mgr. Ivona B.  


Poděkování porodnínímu a novorozeneckému oddělen

12.5.2015

Poděkování
Chtěla bych velice poděkovat celému gynekolicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení za skvělou péči a pomoc při mém prvním porodu. Byla jsem hospitalizována od 26. do 30. dubna 2015. Porod proběhl rychle a hladce díky úžasné péči veškerého personálu. Po porodu mi děvčata z novozeneckého oddělení vysvětlily a ukázaly vše ohledně péče o miminko a mohla jsem se kdykoliv na cokoliv zeptat.
Ještě jednou moc děkuji za úžasný přístup a pomoc.


Poděkování celému gynekolicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

12.5.2015

Chtěla bych velice poděkovat celému gynekolicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení za skvělou péči a pomoc při mém prvním porodu. Byla jsem hospitalizována od 26. do 30. dubna 2015. Porod proběhl rychle a hladce díky úžasné péči veškerého personálu. Po porodu mi děvčata z novozeneckého oddělení vysvětlily a ukázaly vše ohledně péče o miminko a mohla jsem se kdykoliv na cokoliv zeptat.

Ještě jednou moc děkuji za úžasný přístup a pomoc. 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

8.4.2015

Dobrý den,

ve dnech od 23.3. do 29. 3. 2015 jsem byla hospitalizována na Vašem porodnickém oddělení v Přerově. Dne 24.3. byl u mne proveden císařský řez, který prováděl MUDr. Ján Novota a touto cestou bych jemu a celému zúčastněnému personálu chtěla vyjádřit poděkování za profesionální a především lidský přístup. Po porodu jsem neměla žádné komplikace a péče na porodním oddělení byla opět na vysoké úrovni. Dále bych ráda poděkovala sestrám na novorozeneckém oddělení za jejich péči. Vyzdvihnout bych chtěla péči především Bc. Aleny Kohnové, která mě měla na starosti co se týče techniky kojení, Bc. Beaty Kryškové a Hany Tesaříkové. Byla jsem u Vás velmi spokojená a Vaši porodnici budu dále doporučovat svým známým.

S pozdravem
Ing. K.P.

 


160104 GYN

1.4.2015

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat lékařům a sestrám na gynekologicko - porodnickém oddělení, se kterými jsem se setkala ještě v době těhotenství a zejména pak panu doktorovi Boháčovi a porodní asistentce paní Tomáškové, kteří byli přítomni u porodu naší dcery 23.12.2014. Jsou to lidé na správném místě! I díky nim a jejich přístupu proběhl porod bez komplikací a naprosto přirozeně, dokonce jsme měli příležitost si i zavtipkovat :) Dále také moc děkuji lékařům a sestrám z novorozeneckého oddělení (bohužel jejich jména nevím), které nám pomáhaly v prvních dnech. Moje zkušenost s přerovskou porodnicí byla pozitivní a budu na ni vzpomínat jen v dobrém!

Ještě jednou MOC DĚKUJI!
L.D. a Natálka


Poděkování gynekologicku porodnickému oddělení

14.1.2015
Touto cestou bych chtěla velice poděkovat lékařům a sestrám na gynekologicko - porodnickém oddělení, se kterými jsem se setkala ještě v době těhotenství a zejména pak panu doktorovi Boháčovi a porodní asistentce paní Tomáškové, kteří byli přítomni u porodu naší dcery 23.12.2014. Jsou to lidé na správném místě! I díky nim a jejich přístupu proběhl porod bez komplikací a naprosto přirozeně, dokonce jsme měli příležitost si i zavtipkovat :) Dále také moc děkuji lékařům a sestrám z novorozeneckého oddělení (bohužel jejich jména nevím), které nám pomáhaly v prvních dnech. Moje zkušenost s přerovskou porodnicí byla pozitivní a budu na ni vzpomínat jen v dobrém!

Ještě jednou MOC DĚKUJI! Lenka D. a Natálka


Poděkování kolektivu gyn.-porod. oddělení

11.1.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu gyn.-porod. oddělení, pod vedením prim. MUDR. Repovské a s. Mgr. Šimoníkové, za skvělou péči před, během a po porodu mého syna Vojtíška. Moc děkujeme.

Kája+Vojtíšek K.


Vyjádření své obrovské spokojenosti

1.11.2014

Dobrý den,

dne 15.10.2014 jsem porodila v přerovské nemocnici syna Richarda.

Ráda bych touto cestou vyjádřila svou obrovskou spokojenost, a to jak s profesionálním přístupem porodníka a porodních asistentek, tak s pobytem v porodnici a s péčí personálu o mé děťátko i mě. Cítili jsme se zde velice dobře, všichni na nás byli velmi hodní a milí. Péče, pomoc a rady...to vše se nám dostalo nadmíru.

Děkujeme tímto Vám všem, svou práci děláte skvěle...
Martina, Petr a Richard F.


Poděkovat Gynekologicko-porodnickému oddělení

4.10.2014

Chtěli bychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovat Gynekologicko-porodnickému oddělení, Chirurgickému oddělení a Dětskému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Přerov - paní MUDr. Jarmile Repovské, všem operujícím i ošetřujícím lékařům a zdravotním sestřičkám za záchranu života, profesionální a lidský přístup a špičkovou péči veškerého personálu. Z vlastní zkušenosti můžeme tyto profesionály jedině doporučit všem nastávajícím maminkám.

Ing. V.Č.


Poděkování všem lékařům a sestřičkám z gynekologicko-porodnického oddělení

14.9.2014

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám z Gynekologicko – porodnického oddělení Nemocnice Přerov. Jmenovitě panu MUDr. V. Boháčovi, porod. asistentce M. Škrobánkové, porod. as. Pumprlové, kteří měli službu ve dnech 4. – 5. 9. 2014 a dovedli 100% práci.

I pobyt v porodnici byl v termínu od 4. 9. – 8. 9. 2014 zpříjemněn usměvavými sestřičkami z novorozeneckého oddělení, doktory (MUDr. Slováček, MUDr. Smýkal) i sestřičkami, které se o nás maminky staraly.

Za všechny maminky děkuje pokoj č. 7 a naše děti Kubíček a Matyášek. Mockrát díky J


Pchvala celému personálu gynekologicko-porodnického oddělení

1.9.2014

Dobrý den Mgr.Zuzano Krčková. Chtěla jsem tímto mailem poděkovat a hlavně POCHVÁLIT celý personál gynekologicky porodnického oddělení a na novorozeneckém za to,jak se o mě a i potom o moji narozenou dceru starali,byly velice usměvavý,ochotní a hlavně vstřícní,Jsou opravdu profesionální a byla jsem hodně překvapená.

Slyšela jsem na porodnici spoustu záporného ale asi bylo o prostřídání personálu postaráno a to je velice dobře :) Ještě jednou tedy mooc chválím a doufám,že tento mail nezůstane pouze přečteným,to by mě mrzelo.

D.K.


Dodatečné poděkování za úžasnou péči

18.6.2014

Dobrý den,

dnes je to přesně rok co se nám narodil syn Adámek ve vaší porodnici. Proto bych chtěla dodatečně poděkovat za úžasnou péči celému vašemu týmu, zejména panu MUDr. Boháči a por. asistence Vlasaté za skvělý přístup. Ještě jednou moc děkuji za všechno a přeji hezký den.

L.P.


140512 GYN

12.5.2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému týmu lékařů, zvláště MuDr. Kateřině Mlčákové, odborníků, sester na novorozeneckém oddělení a paní porodní asistentce, zkrátka všem, kteří byli přítomni u porodu Emmy Gerešové dne 19.4.2014 a starali se o nás po celou dobu pobytu na oddělení šestinedělí.

Jsou to lidé na správném místě. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme hezký den

Blanka Tobolíková a Petr Gereš


Ocenění profesionality a individuálního přístupu

24.4.2014

Dobry den,

touto cestou bychom chtěli ocenit profesionalitu a individuální přístup, který manželce poskytla na novorozeneckém odděleni porodní sestra Jana Halouzkova a lékařka MUDr. Rolna.

S pozdravem,
Ing. F.S.


Naprostá spokojenost se službami

19.3.2014

Vážená paní primářko,

dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila svou naprostou spokojenost se službami, které byly porodním oddělením a oddělením šestinedělí poskytnuty mé dceři Ing. Vendule Škodové v době od 4.3.2014 do 7.3.2014. Odbornost a skvělý přístup, který personál obou Vámi vedených útvarů projevil, byl příkladný. Jmenovitě chci vyzdvihnou bezchybnou práci MUDr. Boháče a sester Strakové a Tomáškové na porodním oddělení, kde jsem byla s dcerou po celou dobu osobně přítomna.
 
S díky a přáním hezkého dne
I.Š.


Poděkování za poskytnutí laskavé a vysoce odborné péče

28.2.2014

Vážený pane náměstku, Vážená  hlavní sestro,

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za poskytnutí laskavé, vysoce odborné péče, plné nadstandartního lidského a vlídného přístupu, který mé dceři a mému narozenému vnukovi poskytl tým lékařů a zdravotnického perosnálu gynekologicko-porodnického oddělení přerovské nemocnice, zvláště předejte prosím poděkování paní primářce MUDr. Jarmile Repovské a porodní asistentce Jiřině Tomáškové, které byli při vedení porodu mého vnuka Nicolase a jejich přístup byl upřímně řečeno „fantastický“.

Nemohu zapomenout poděkovat také na úžasně odvedenou péči lékařů a sester novorozeneckého oddělení, pod vedením staniční sestry Evy Hradilové a vedoucího lékaře MUDr. Libora Slováčka. Jde
 o vysoce profesionální tým, kterému rozhodně nechybí lidksý přístup ke klientům, obzvláště těm nejměnším, narozeným miminkům.

Prosím předejte všem zúčastněným mé upřímné poděkování.
S pozdravem pyšná babička Broňa B.