PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 581 271 111
+420 725 797 148

Kariéra

Nabídka práce

Staniční sestra lůžkové stanice C Interního oddělení

Místo výkonu: Přerov
Určeno pro: nelékařské zdravotnické pracovníky

Požadujeme:

  • všeobecná sestra s kvalifikací dle zákona 96/2004 Sb., v platném znění
  • specializovaná způsobilost v oboru ošetřovatelská péče v interních oborech či intenzivní péči
  • vysokoškolské vzdělání v oboru ošetřovatelství výhodou
  • praxe na lůžkovém oddělen interních oborů minimálně 5 let
  • zkušenost s vedením týmu nelékařských zdravotnických pracovníků výhodou
  • dobré komunikační, organizační a manažerské schopnosti, samostatnost, spolehlivost
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Hlavní náplň práce:

  • koncepční a strategické řízení a organizace práce na lůžkové stanici
  • řízení a koordinace činností nelékařského personálu na daném úseku, podpora týmové spolupráce a hodnocení pracovních výkonů podřízených
  • vytváření podmínek zvyšování odborného růstu pracovního týmu
  • efektivní využívání lidských a materiálních zdrojů
  • zajištění kvality péče a bezpečí pacientů

Součástí přihlášky:

  • koncepce daného oddělení zaměřená na zajištění péče o pacienty a řízení nelékařských zdravotnických pracovníků v horizontu 5 let
  • stručný životopis s prostými kopiemi dokladů o dosažené odborné a specializované způsobilosti
  • písemný souhlas s nakládáním s osobními údaji uchazeče v rámci výběrového řízení
  • výpis z trestního rejstříku ne starší 90 dnů

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení
  • příspěvek na pojištění zaměstnance při škodě způsobené zaměstnavateli do výše 500 Kč
  • příspěvek na životní pojištění až 12.000 Kč
  • příspěvek na penzijní pojištění až 12.000 Kč
  • odměna k životnímu jubileu (50 let)
  • odměna k odchodu do důchodu
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení
  • stabilní zaměstnání s možností dalšího růstu
  • možnost dalšího vzdělání
  • příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • příspěvek na jesle, miniškolku pro předškolní děti zaměstnanců
  • poukázky do lékárny (400 Kč) či 75 % sleva na vybrané procedury (masáže, sportovní prohlídky apod.)
  • sleva na vybraný sortiment v lékárnách AGEL

Přihlášku včetně příloh zasílejte do 15. 4. 2024 na adresu: útvar hlavního personalisty, AGEL Středomoravská nemocniční a.s., Mathonova 291/1, 796 04 Prostějov.

Bližší informace o pracovišti podá Bc. Karolína Caletková, vrchní sestra interního oddělení, tel: 581 271 362 nebo na emailu: karolina.caletkova@npr.agel.cz

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...