PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 581 271 111
+420 725 797 148

Kariéra

Nabídka práce

Technik se zaměřením na zdravotnické prostředky Správy Nemocnice AGEL Přerov

Místo výkonu: Přerov
Určeno pro: nezdravotnické profese

Nemocnice AGEL Přerov přijme biomedicínského technika do jednosměnného provozu na pracoviště Správy – technicko - hospodářské zajištění správy budov.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
  • kvalifikace odpovídající profesi biomedicínský technik v souladu se zákonem 96/2004 Sb. s výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost práce na PC (MS excel, MS word)
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • schopnost rychle se učit
  • odolnost vůči stresu

Náplň práce:

  • vedení dokumentace používaných zdravotnických prostředků v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích;
  • činností související s technickým zajištění výběrových řízení na zdravotnické prostředky;
  • podílí se na uvedení zdravotnických prostředků do provozu na klinických pracovištích;
  • zajišťuje servis zdravotnických prostředků, kontrola jeho provedení, dílčí činnosti při servisních úkonech
  • zajištění provedení instruktáže obsluhy zdravotnických prostředků v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání s možností dalšího růstu
  • možnost dalšího vzdělání
  • možnost zkráceného úvazku
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • 2 dny placeného pracovního volna
  • příspěvek na pojištění zaměstnance při škodě způsobené zaměstnavateli do výše 500 Kč
  • příspěvek na životní pojištění do výše 1.000 Kč
  • příspěvek na penzijní pojištění do výše 1.000 Kč
  • příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně
  • sociální výpomoc
  • bezúročná půjčka
  • odměna k životnímu jubileu (50 let)
  • odměna k odchodu do důchodu
  • příspěvek na dětskou rekreaci pořádanou skupinou AGEL ve spolupráci s odborovými organizacemi
  • příspěvek na jesle, miniškolku pro předškolní děti zaměstnanců
  • příměstský tábor pro děti zaměstnanců
  • poukázky do lékárny (400 Kč) či 75 % sleva na vybrané procedury (masáže, sportovní prohlídky apod.)
  • sleva na vybraný sortiment v lékárnách AGEL
  • zvýhodněné bankovní účty
  • zvýhodněné telefonní tarify

Kontakt:

Ing. Pavel Špunar, hlavní správce
tel.: +420 582 315 811
e-mail: pavel.spunar@smn.agel.cz

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...