Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Dárci krve mohou v Nemocnici Přerov soutěžit o romantickou večeři pro dva

2.2.2016

„Daruj z lásky a vyhraj“, tak zní název valentýnské soutěže, kterou pro dárce krve připravila Nemocnice Přerov, člen skupiny AGEL. Ve hře bude romantická večeře pro dvě osoby a výhercem se bude moci stát každý dobrovolník, který přijde ve středu 10. února darovat krev nebo plazmu na transfúzní stanici Nemocnice Přerov. Akce je určena jak pravidelným dárcům, tak i prvodárcům, kteří v minulosti ještě krev nedarovali.

„Darování krve úzce souvisí s láskou k bližním, a tak jsme se k oslavám svatého Valentýna nemohli nepřipojit. Tematicky dárcům nabídneme soutěž s valentýnskou odměnou v podobě večeře pro dvě osoby, která by mohla k darování motivovat všechny zájemce, kteří doteď váhali,“ prozrazuje MUDr. Štefan Repovský, primář transfúzní stanice Nemocnice Přerov.

Do slosování o romantickou večeři budou zařazeni všichni dárci, kteří přijdou na transfúzní stanici darovat krev či plazmu ve středu 10. února. Ještě tentýž den pak bude na webových stránkách transfúzní stanice Nemocnice Přerov uvedeno jméno vylosovaného výherce. „Velmi oceníme zejména každého prvodárce, který přijde darovat krev či plazmu poprvé. Vítáni jsou ale samozřejmě i naši pravidelní dárci, kterých si rovněž velice vážíme, a za jejichž služby jim patří velký dík,“ doplňuje MUDr. Štefan Repovský a dodává, že akce „Daruj z lásky a vyhraj“ probíhá ve spolupráci s firmami PENAM a Restaurace u Labutě.

Dárcem krve či krevních složek se může stát každý zdravý občan České republiky ve věku 18 až 60 let. Výhodami darování krve je přitom v současnosti nejen dobrý pocit z ušlechtilého skutku, ale také možnost čerpat pracovní volno s náhradou mzdy, proplacené jízdné, lékařské vyšetření, vitamíny od zdravotní pojišťovny, občerstvení a odpočet ze základu daně z příjmu, a to ve výši 2000 korun za každý odběr.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: