Preventivní akce „Zachraňte životy, mějte čisté ruce“

18.4.2016

Nemocnice Přerov zve na preventivní akci, která se bude konat dne 4. května 2016 od 9:00 – 12:00 hod. ve vestibulu mezi Lékárnou a RDG oddělením Nemocnice Přerov.

Akce je spojená s  mezinárodní kampaní Světové zdravotnické organizace,  jejímž cílem je připomenout důležitost správné hygieny rukou pro prevenci přenosu infekčních onemocnění. Zájemci se v daný den naučí např. správnou techniku mytí rukou, nebo si připomenou, kdy a jak často je třeba si dezinfikovat ruce. Protože čistá péče je bezpečná péče!

Více informací naleznete v přiloženém plakátku.