Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Hokejový memoriál uctí památku věhlasného přerovského ortopeda

1.3.2017

Hokejovým miniturnajem uctí kolektiv ortopedického oddělení Nemocnice Přerov společně se svými kolegy z okolních nemocnic v sobotu 4. března již podruhé památku zesnulého primáře MUDr. Jiřího Seluckého. Na Memoriál Jiřího Seluckého se na přerovský zimní stadion sjede více než 40 lékařů z Nemocnice Přerov, ale také z Fakultní nemocnice Olomouc a Fakultní nemocnice u Sv. Anny Brno.

MUDr. Jiří Selucký působil na pozici primáře ortopedického oddělení Nemocnice Přerov 15 let, a to až do své smrti v květnu roku 2014. „Pan primář Selucký zanechal v přerovské nemocnici obrovskou stopu, zavedl zde množství inovací a moderních postupů. Byl lékařem a učitelem pro celou další generaci přerovských ortopedů. Po celou dobu jeho působení v Přerově jsme tvořili jeden tým, organizovali odborné, ale i kulturní a sportovní akce. Jednalo se významnou osobnost, která si zaslouží takovouto památku,“ uvedl organizátor akce a primář ortopedicko-traumatologického oddělení Nemocnice Přerov MUDr. Pavel Přikryl.

Hokejový miniturnaj navazuje na spolupráci ortopedického oddělení Nemocnice Přerov především s olomouckými a brněnskými kolegy. Hokejový Memoriál je především společenským setkáním, a to i s potomky zesnulého primáře Seluckého. „Není důležité, kdo bude vítězem turnaje. Bývalý primář, doktor Selucký, byl člověk vysoce společenský a všem obdobným setkáním velmi fandil, podporoval je a radostně se jich zúčastňoval. A hokej, to je chlapská záležitost, stejně jako ortopedie,“ doplnil primář Pavel Přikryl.

 

 

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: