Oční oddělení přivítalo desítky návštěvníků v rámci Dne otevřených dveří

11.4.2017

Nechat si zdarma vyšetřit nitrooční tlak, poradit se o zeleném zákalu nebo si prohlédnout prostory oddělení. To vše mohli zájemci, kteří v pátek navštívili Den otevřených dveří a Den glaukomu na očním oddělení Nemocnice Prostějov.

"V průběhu dnešního dne za námi dorazilo téměř pět desítek zájemců, kteří si nechali provést preventivní vyšetření očí. Z těchto vyšetřených mělo celkem pět osob vyšší nitrooční tlak a proto jsme jim doporučili další podrobnější vyšetření," uvedla vrchní sestra očního oddělení Nemocnice Prostějov Mgr. Petra Mederová.