Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

V Nemocnici Přerov nově nabízejí ženám cvičení pánevního dna

15.3.2018

Neplodnost, komplikace během těhotenství, bolestivá menstruace, bolestivý sexuální styk, inkontinence či bolesti zad. Všechny tyto ženské obtíže mohou souviset se zhoršenou funkcí svalů pánevního dna, které jsou součástí hlubokého stabilizačního systému. Zájemkyně z Přerova a okolí naštěstí mohou pánevní dno posilovat, a to pomocí speciálního cvičení, které ženám nově nabízí odborníci z Nemocnice Přerov, která je členem skupiny AGEL.

Kurz pro posílení pánevního dna zahrnuje osm lekcí, odstartoval nově na rehabilitačním oddělení Nemocnice Přerov a je určen ženám jakéhokoliv věku. „Každá lekce zahrnuje cvičení pro posílení pánevního dna, dechové, relaxační i bioenergetické cvičení. Součástí kurzu je ale také edukace ohledně špatných návyků, které zatěžují pánevní dno, nebo různých mýtů a nepravd,“ vysvětluje Bc. Jana Studeníková, vedoucí fyzioterapeut nemocnice Přerov s tím, že kurz probíhá vždy v uzavřené skupince maximálně tří až pěti žen.

Kurz zaměřený na cvičení pánevního dna pomáhá ženám od bolestivé menstruace, mírní bolesti beder, zlepšuje inkontinenci či neplodnost a také mírní gynekologické obtíže nebo komplikace během těhotenství či po operacích. Zároveň ale také pomáhá všem ženám nalézt znovu ztracenou vitalitu a radost ze života.

„Cvičení pánevního dna je vhodné pro zájemkyně s nejrůznějšími ženskými obtížemi, ale i pro všechny ženy, které jen chtějí objevovat a rozvíjet své ženství z vlastního nitra. Pánevní dno je těžištěm naší životní síly, vitality i plodnosti a zaslouží si patřičnou pozornost,“ říká  Bc. Jana Studeníková.

Cena kurzu je 1400 korun za osm lekcí, které probíhají dvakrát týdně po dobu jedné hodiny v tělocvičně rehabilitačního oddělení Nemocnice Přerov. Navazující kurzy pro pokročilé pak budou probíhat ve čtyřech lekcích jedenkrát týdně. Zájemkyně se mohou objednávat na telefonním čísle 581 271 113.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: