Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 581 271 111
+420 725 797 148

O nemocnici

Den otevřených dveří na očním oddělení Nemocnice Přerov nabídne bezplatné konzultace se specialisty

29.3.2018

Zhoršené vidění, zelený či šedý zákal, kosmetické úpravy víček i nejrůznější oční obtíže budou moci zájemci zdarma konzultovat v Nemocnici Přerov. Nemocnice, která je členem skupiny AGEL, pořádá v pátek 6. dubna Den otevřených dveří očního oddělení, na který jsou zváni zájemci všech věkových kategorií. Kromě konzultací zahrne akce také prohlídku prostor a vybavení očního oddělení.

Preventivní akci zaměřenou na oční obtíže nepořádá nemocnice poprvé, takto tematicky komplexní událost je však na očním oddělení novinkou. „V minulosti jsme na očním oddělení pravidelně pořádali akce zaměřené na prevenci zeleného zákalu, letos jsme se ale v rámci oční tematiky rozhodli veřejnosti nabídnout daleko více a okruh témat i nabídku akce významně rozšířit,“ prozrazuje MUDr. Monika Daňková, primářka očního oddělení Nemocnice Přerov.

Dubnový Den otevřených dveří očního oddělení se letos zaměří na čtyři hlavní témata pod vedením pětice zdejších lékařů. Primářka MUDr. Monika Daňková bude odpovídat na otázky týkající se plastických operací víček, MUDr. Jakub Kopal poradí v otázkách ohledně glaukomu, MUDr. Martina Hlobilová bude radit na téma makulární degenerace a očních komplikací cukrovky a MUDr. Kateřina Čecháková spolu s MUDr. Miriam Chlupovou budou odpovídat na dotazy ohledně šedého zákalu.

Kromě konzultací s místními lékaři na akci nebudou chybět ale ani další odborníci. „Přizvali jsme pracovníky z organizací SONS, Tyflocentra a Tyfloservisu, kteří se zabývají prací s nevidomými a slabozrakými,“ dodává MUDr. Daňková s tím, že zájemci si také budou moci projít oční oddělení.

Den otevřených dveří očního oddělení Nemocnice Přerov proběhne v pátek 6. dubna od 9.00 do 13.00 hodin v prostorách očního oddělení Nemocnice Přerov na ulici Dvořákova 75.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: