Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Nemocnice AGEL Přerov přestěhovala odběrové místo na Covid-19

18.9.2020

V nových prostorách provádějí od dnešního dne, 21. září, zdravotníci Nemocnice AGEL Přerov odběry na onemocnění Covid-19. Zatímco dosud docházeli pacienti do infekční ambulance, která se nachází v pavilonu N uprostřed nemocničního areálu, nyní jsou pro ně vyhrazeny prostory v přízemí pavilonu operačních oboru (E) a vlastní vstup do areálu nemocnice.

Přestěhované odběrové místo disponuje vlastním vchodem do nemocničního areálu, který je situován na rohu  Dvořákovy ulice a je určen chodcům. Dříve nevyužívaná uzamčená brána bude sloužit primárně lidem přicházejícím na odběry Covid-19 tak, aby se nemísili s ostatními pacienty a návštěvníky nemocnice. Pro klienty, kteří přijedou k odběru automobilem, je vyhrazeno několik parkovacích míst přímo u odběrového místa. K odběru poté lidé dojdou již jen několik kroků (odběrové místo není určeno pro stěry z automobilu).

Odběrové místo v Nemocnici AGEL Přerov je v provozu v pracovní dny. Odebírá pouze indikované pacienty na základě žádanky vystavené hygienikem Krajské hygienické stanice (KHS) nebo lékařem, a to po předchozí telefonické objednávce na čísle 725 663 420. 

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: