Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 581 271 111
+420 725 797 148

O nemocnici

Novopečeným maminkám v Nemocnici AGEL Přerov zajistí příjemnou teplotu na pokojích nová klimatizace

22.6.2023

Přerov, 22. červen 2022: Optimální tepelný komfort maminkám i miminkům na porodním oddělení Nemocnice AGEL Přerov zajistí nová klimatizace v hodnotě přes 700 tisíc korun. Ta je nově nainstalována ve všech pacientských pokojích a ročně by mohla posloužit stovkám pacientů z řad novopečených maminek i novorozených miminek. Na investici se podílela nemocnice společně s Olomouckým krajem.

„V uplynulých týdnech jsme na porodním oddělení provedli instalaci klimatizace, která doposud na pokojích pacientek úplně chyběla. Věřím, že v horkých letních měsících tuto novinku maminky s dětmi velmi ocení, říká MUDr. Jiří Ševčík, předseda představenstva společnosti AGEL Středomoravská nemocniční, pod kterou spadá i Nemocnice AGEL Přerov.

Cílem investice je přitom především zlepšit prostředí pro novopečené maminky. „Těhotným ženám, rodičkám i novopečeným maminkám se snažíme dlouhodobě nabízet co nejpříjemnější podmínky a nejmodernější služby, aby se u nás cítily dobře a pobyt u nás byl pro ně příjemným zážitkem, na který budou chtít vždy vzpomínat. Věřím, že i nová klimatizace bude dalším dílkem skládanky, který k celkové spokojenosti přispěje, dodává MUDr. Ševčík s tím, že klimatizace je již v plném provozu a první maminky si ji budou moci vyzkoušet při prvních teplých dnech.

Touto investicí přitom rozvoj porodnice v Nemocnici AGEL Přerov zdaleka nekončí. Aktuálně probíhá ve spolupráci s Olomouckým krajem příprava na další úpravu porodního oddělení, a to v podobě vybudování dvou nových nadstandardních pokojů. V současnosti má nemocnice k dispozici takovýto pokoj pouze jeden, přičemž zájem o něj je enormní. Předpokládaná hodnota investice je zhruba 2,6 milionu korun.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: